Skocz do zawartości

Bitwa Wyrska 2006 - 20 maja 2006


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

widze ze ekipa nie do zdarcie sie na reko szykuje:D, bacznie bede Was w sobote obserwowal:P i fotografowal, wiec jak ktos da plmy to beda dowody zbrodni;D, nie no tak na powaznie to fajnie ze bedzie duzo ludzi z forum:) a co do plakatow to trzeba cos wykombinowac bo tez chce taki;P
aha jest tu ktos z Pro Fortalicium? jak tak to czy czasem zna Zbyszka K. z M-ce bo chcialbym sie dowiedziec czy on tez jedzie na reko:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Mam prośbe ,jeśli będzie ktoś jechał na Wyry przez Poznań busem i miałby miejsce na motocylk to prosiłbym o kontakt,także prosze o kontakt na priva osoby jadące z Poznania lub z pod Poznania, które nie mają transportu razem będzie raźniej i taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość plakatów oczywiście ograniczona. Jeszcze są więc proszę się zgłaszać. Jak się skończą to dam znać o tym na forum !

Plakaty będzie można odebrać w schronie Sowiniec u mnie czyli d007". Jakoś się tam zejdziemy. Każdy plakat będzie podpisany nickiem osoby, która sobie go zamówiła.

Pozdrawiam
d007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dla mnie juz jeden jest zarezerwowany ztego co czytam ....:) to fajnie dziękuję
do pana antypolsmola
jak sie nie uważa co sie pisze to ma sie pecha a ze ktoś jest modelatorem to taka ma posade żeby blokować wiec nie rozumiem twojej agresji skierowanej przeciw polsmolowi ale jak bedziesz na wyrach to możesz mu to sam powiedzieć .
pozdrowienia dla polsmola i dla chłopaków z wyr a sprawa telefonu do kolegi odpowiedzialnego za pokaz wrzesien 1939
popraw meile bo podaleś za kr. numer telefonu
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d007 a moze zrobic cos takiego ze kazdy kto ma dostac plakat wysle Ci maila albo cos ze swoimi danymi np. imie i nazwisko, bo wiesz kazdy kto siedzi na forum moze isc i sie np. za mnie podac i odebrac plakat:(. Co Wy na to?
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie