Skocz do zawartości

Bitwa Wyrska 2006 - 20 maja 2006


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
broarka to sobie można walnąć zkumplami w domu przy grillu ;) a na takiej imprezie to chyba nawet nie jest mile widziane ;)...oczywiście zależy od ludzi i podejścia :) pijmy z umiarem, i pamiętajmy że żółnierz czasem chodzi na kolanach lub sięczołga..ale nie koniecznie dlatego że nie ma siły wstać ;)


Pzdr. dla niedzielnych piwoszy ;) ale za to dzielnych rekonstruktorów ;) ... hehehe ..Odtwarzacze ;PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie namawiam żeby walnąć zkumplami broarka" podczas inscenizacji. Zależy mi jednakże na tym, ażeby spotkać się w Miłym, Koleżenskim gronie i WALNĄĆ BROWCA PO WSZYSTKIM...Czyli jednym słowem coby było COOL :)
Chcę jeszcze nadmienić, iż kilku Kolegów z TEGO Forum (osobiście nie znanym mi wcześniej)poznałem właśnie po inscenizacji pod parasolami w ubieglym roku.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adi72 ..no CHYBA ŻĘ PO ;)))))) Lubie poznawać nowych ludzi .. z tłumu pewnie bedzie wyróżniał mnie czarny t-shirt ;)
Okejos... Dowódca jest świetny i jakieby nie było Jego zdanie ..uszanuje , bo człowiek ten wedłóg mnie zasłóguje na szacunek ...
Do zobaczenia na miejscu Panowie
We wtorek rozpoczyna siem giełda miejsc w autach ..wtedy może się wyjaśni kwestia transportu ..


mój emil:
szero.kutno@wp.pl
reenactor@wp.pl
PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ja też mam kompasss ;D;D;D Kupiłem sobie niezbędnik w składnicy ..zostałem zakwalifikowany do konkursu jakiegoś tam ... i wygrałem kompas ;D;D;D;D Takwiec wyszedłem na zero;D;D;D;D;D

DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU PANOWIE !!
PZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zamieszczam plakat reklamujący drugą edycję Bitwy Wyrskiej Bój o Gostyń". Kilkaset takich plakatów wisi już w miastach Górnego Śląska i Zagłębia. Autorem plakatu jest Tomasz Jałowy.
Pozdrawiam
Piotr Adamczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie