Skocz do zawartości

Bitwa Wyrska 2006 - 20 maja 2006


duszan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 308
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam. Jeżeli mam plakacik sztuk 1, to dzięki!
Zależy mi jednakże na plakacik nr. 2 dla mojego niezalogowanego Kolegi po który śmiga ze mną po różnych ciekawych miejscach" i mogę zagwarantować, że zrobimy odpowiednią reklamę :)
Pozdrawiam i do Zoba w bunkrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...wlasnie wszedlem do domu po bitwie...pierwsze wrazenie jestem wyczerpany...3 razy przebieglem cale pole z rkmem wz 28...masakra ..:) Ale ogolnie bylo...Fajnie :)
Pozdro od zolnierza z 28pSK MIQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję wszystkim, którzy razem z nami (lub przeciwko nam) walczyli w inscenizacji 17 września i pomogli w jej stworzeniu. Mimo pewnych problemów, wyszło ok :)

Plakatu odebrać niestety nie zdążyłem :(

Pozdrawiam
Mł. Ljt. Błażej Nikiel-Wroczyński
SRH Wrzesień 39"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więlkie podziękowania dla wszystkich uczestników Bitwy Wyrskiej w dniu dzisiejszym . Do domku dojechałem no i tak jakoś mi was wszystkich brak :( Do zobaczenia na kolejnych renonstrukcjach :) Widze że złapali moment jak ięgneli mnei do niewoli z rannym ....

Pozdrawiam
Schutze Jager - Gebirgsjager
SRH Wrzesień 39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba przyznac, inscenizacja byla swietna:)musze pozgrywac fotki z aparatu na kompa bo mam ich ponad 100:D i kilka krotkich filmikow wiec bedzie co ogladac:P
niestety plakatu tez nieodebralem:( szukalem d007 ale nie znalazlem:(
pzdr. dla Wszystkich uczestnikow Bitwy Wyrskiej:)
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie