Skocz do zawartości

Łeeeeeeee Joooooooooo!!!!!!!!!!!!!!


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
... przeniosłyśę terasna ośołka. (słowo Osvobojdenie" w tytułach)

Co do ilości części, to w sumie jest ich 5 - tzn. 6 bo część 3. jest w dwóch częściach. :) (tak to sobie Rosjanie sprytnie wymyślili zapewne aby zmylić imperialistyczny wywiad).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety nie mogę pomóc. (brak miejsca na dysku)

NO ALE MOGĘ POLECIĆ CI INNY FILM FILm FIlm Film .... [mówię to z pogłosem, żeby zaakcentować rangę wydarzenia]

WIEEEELKĄ KINOEPOPEJĘ (jak określają ten gatunek Rosjanie) POD PROSTYM, treściwym robotniczo-chłopskim TYTUŁEM... trzymasz się mocno krzesła? ...

UPADEK BERLINA!!!!!!!!!!!!!!!

Jest to dwuczęściowy film z 1949 roku opowiadający o ponoć autentycznym epizodzie z czasów 2. wojny światowej jakim było zdobycie Berlina przez Armię Czerwoną.
TYLKO OSTROŻNIE! Fala uderzeniowa, którą wywołuje lektura tego filmu może zmieść wszystko co do tej pory widziałeś i sądziłeś nt. wydarzeń ostatniej wojny. POWIEM WIĘCEj: może Ći zaburzyć spójny obraz świata...
Wszystkie kroniki Deutsche Wochenschau razem wzięte są przy Upadku Berlina" ostoją uczciwości i prawdomówności w relacjonowaniu historii.

W dodatku wszystko jest tak sfilmowane, że oczy odmawiają posłuszeństwa widząc np. te kukiełki, pacynki, makiety od kolejki PIKO itd.

Niedługo zrobię oddzielny wątek, a teraz, na zachęte, jeden screen... [ściszamy głos] .... Tak. To ON... Słońce Narodów... GeneraliSSimus...

GeneraliSSimus kto? [wszyscy razem: Sta... ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Stanisław z Łodzi!

Wrzucę jeszcze jeden, bo nie podałem tyt. fajla (Padenie_Berlina").

A to kto?
Podpowiem, że to główny adwersarz Stanisława - [publiczność buczy i tupie] Alfred...

... Alfred - no kto? - Hit... ler...

...stein.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem: DZIĘKI Bjar za identyfikacje! :)

No i proszę: w ten oto łatwy i przyjemny sposób nastukałem kolejny post.

Strzeż się Bjar, bo teraz gdy odebrano mi Szatanka i jak zacznę strzelać postami to szybko pokonam barierę pięciu machów i Ćę wyprzedzę! A skoro Ćę wyprzedzę, to automatycznie przejmę całą Twoją wiedzę... - z miejsca zaroi mi się w głowie od tych wszystkich rondelków, manierek, kolorów jarów i nadmiaru piwa.

Także: SZCZESZ SIĘ! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet poszedł po prośbie do admina, żeby w końcu coś zrobił z tymrzytkiem niemyttym Zelikiem...

Ja tak mogę cały czas. Mogę np. założyć wątek Hitler vs Hitler gdzie będę wyłącznie prezentował miny Alfreda 8 i szybko sobie nabiję te 4516 postów dzielących mnie od Bjara. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi niepoprawny politycznie Zeligu przypominam że wobec obecnie obowiązującej poprawnej linii, w naszym kraju obowiązuje transkrypcja angielska a nie rosyjska. nazwisko tego wielkiego wojownika powinno sie pisać nie Czujkow tylko Chujkow. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie