Skocz do zawartości

Łeeeeeeee Joooooooooo!!!!!!!!!!!!!!


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Mini-zagadka: Ile gatunków zwierząt występuje w tym kadrze...?

Pst! Luger - nie musisz oglądać tych filmów na monitorze. Przecież jest teraz pełno b. tanich stacjonarnych plejerów czytających wszystko - Divixy przede wszystkim...

Pst! Yautay - tam wyżej napisałem gdzie jest ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelig mój player czyta wszystko poza Divixami - w końcu ma już rok. Kadr z Adolfem ma wymiar mocno propagandowy : armata wyprodukowana w kraju powszechnego szczęścia i dobrobytu przebija płytę czołową w Tigerze;)Tiechnika balszaja;) nawet A jest w szoku;)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prośba: proszę o wyjaśnienie, jak TO można sciągnąc? Tak prosto, dla internetowych przedszkolaków. Wszelkie słowa typu : logować to na osiołku leżą pliki inicjujące torrenty" brzmią trochę chińsko... Miałem kiedyś MD 3006 więc wiem jak popiskuje Chińczyk :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej spojrzeć do FAQ (najczęściej zadawanych pytań :) - tam jest wszystko łopatologicznie wyjaśnione.
- tutaj jest polski Faq Bittorrenta: http://www.click-plick.org/ (u góry po prawej)
- tutaj Faq polskiego eDonkey (osiołka): http://forum.osloskop.net/index.php?showforum=105

Właściwie wszystko ogranicza się do zainstalowania dwóch programów: Bittorrenta lub/i eDonkeya . Listy plików udostępniają specjalne portale" (trackery). (Np. film, o którym tak miło gawędzimy jest upolowany dzięki http://www.kinozal.com i jest orrentem").

To na razie tyle w tej króciutkiej podadance z cyklu: Tato! Ja też chce być anarchistą!

pst! Może prototyp Tajgera był ulepiony z plasteliny? - stąd ta dziura..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Co prawda junior pojechał do Siarkopolu pobaraszkować w siarce, ale jak wróci to mu przekażę!

Na kinozalu pojawiło się za to kolejne MONSTRUM - film Siergieja Bondarczuka Oni walczyli za ojczyznę"! (2 części)
Film wart zobaczenia/odświeżenia, bo jest to stare, dobre, siermiężne ruskie kino... Zobaczymy w nim jak garstka obrońców stawia zacięty opór setkom T 55 (przebranych podstępnie za tajgery), oraz jak zestrzeliwuje z rusznic ppanc Migi 17ste (przebrane za Meserszmity). Zobaczymy wiele aktów nadludzkiej odwagi, prawdziwych męskich łez, flag czerwonych łopoczących na wietrze, itd...
(zobaczymy także typową dla radzieckich filmów kolorystykę - taką nie za bardzo kolorową - taką, żeby się od niej widzom we łbach nie poprzewracało!)

plik nosi tytuł oni srazhalis' za rodinu", a tutaj foto jak to Niemcy zrzucają napalm używając do tego zdobycznych migów 17. (lub jakiśtam innych..)

Teraz pojawiło się w sieci dużo ruskich wojennych. - Moskale-piraci także świętują 60. rocznicę zmiażdżenia - tfu! - faszystowskiej - tfu! tfu! - gadziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naogół nie kojarzę tytułów z konkretnym filmem ale jak napisałeś, ze z rusznicy zestrzeliwują samolot to odrazu misię film przypomniał. Takich wyczynów nawet dzielni amerykanie nie dokonują:)
A te mogi na zdjęciu to chyba bombardują kułacką wioskę na Bialorusi:)
Pozdrawiam L.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Ale Wyzwolenie" to BT (bittorrent)!
Tam - jak napisałem powyżej!!! - w tytule występuje słowo Osvobojdenie", a link do torrenta zaczyna się od 60 rocznica zwycięstwa..." - coś w tym stylu.
Najlepiej kliknij w gifa z napisem asze kino" to Cię przerzuci od razu do strony z ruskimi filmami, gdzie powinieneś znaleźć wszystkie 6 linków do torrentów Wyzwolenia", hej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jeden apokalipticznyj widoczek...

Luger - jak będziesz się kontaktował z przybyszami", to proszę dowiedz się o możliwość zdobycia tego filmu: http://www.mnogodvd.ru/film1111.html

To jest film za który dałbym się pokroić, poćwiartować, żywcem obedrzeć ze skóry, posypać solą i ugotować rosół!
Niestety nie ma go w rejonach nielegalnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelig temat już nadałem. Teraz trzeba czekać na efekty. Czy cena gra rolę??? Bo nie wiem ile to będzie kosztowało. Próbowałem mailować na chello ale cofnęło mi emaila.
Pozdrawiam i życzę Weołych Świąt
Luger.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jestem w niezręcznej sytuacji, bo jak powiem, że nie gra roli, to któregoś dnia zapuka do mnie kilku trzymetrowych Ukraińców i oprócz paczuszki z filmem przedstawią mi czek na milion dolarów.

Jednym słowem: dzięki Luger! :) (dokończę na privatnego)

A - tak w telegraficznym skrócie - to na Kinozalu pojawił się ruski film woj. z 1942 roku Paren iz nashego goroda" (może być ciekawy) i świetny film przygodowy o wojnie w Czeczenii pt. Wojna" (Czeczeni przedstawieni w tym filmie stoją niżej w łańcuchu ewolucji niż kozy, które hodują...) [patrz > pocztówka]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przepraszam że na forum ale zwróciło mi maila wysłanego do Zeliga)

Zelig zaciekawiło mnie jak wstawiasz takie ładne screeny z fimów. Na moim kompie (zwykly PC z win xp)absolutnie nie działa sztuczka z print screen" i wklejaniem zrzutu ekranu do photoshopa czy innego programu graficznego. U mnie to nie działa wkleja sie zawsze czarne tło odtwarzacza - a próbowałem z wielu - allplayer,
vplayer, realplayer, windows media player - i nic ... ? Mozesz zdradzic jak to robisz ? Chyba żadna tajemnica a byłbym wdzieczny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ;o)

Niestety wciaz mam problem nastepujacej tresci:
jak znalezc torrenty na kinozalu do wyzwolenia???
Probuje znalezc gifa asze kino" i nic....
zelig=> czy moglbys podac bezposlerni link, albo podeslac mi torrenty na priv??? Bardzo prosze ;)(yautay@wp.pl)

Pozdrawiam Serdecznie!
M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie