Skocz do zawartości

Łeeeeeeee Joooooooooo!!!!!!!!!!!!!!


zelig

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

no to trochę a propos gier...

ALE NAJPIERW mała poprawka do Bjara: mówiąc kolorowy jar" miałem na myśli Biały Jar, a w ogóle to Ruski Bród! Ciągle mi się to myli - zapewne to przez Tfuj nik.

... wracając do gier: oto b. ciekawy screen z T 34 o numerze taktycznym pt. Sto pięćdziesiąta czwarta śmierć faszysty".
Mało znaną ciekawostką jest fakt, że załoga czołgu mająca na koncie ponad 100 zabitych Niemców, miała honor uwiecznić ten fakt na wieżycy.
W związku z tym zostaje nieco zmodyfikowana legenda o panice i strachu, który wywoływały ruskie czołgi w niemieckich szeregach. Naprawdę brało się to stąd, że T 34 polowały na KAŻDEGO żołnierza... (chyba każdy kto grał w Spearheada pamięta smak odstrzeliwania pojedyńczych Niemców z 85tki... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam

nie znam się za bardzo na sieci wypożyczalni e-mule - można jakoś udostepnić konkretnemu użytkownikowi??
bo miałbym mała prośbę :-)

zostało mi z 5% 3-1cz wyzwolenia i z 15% części 2 - czy da sie tak udostępnić żeby szybko, bez kolejki do dossać?? (od paru dni sie nie ruszyło...)

pzdr
michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę (z tego samego powodu co 2005-04-19 o godz. 13:09:00) :(

Ale (żeby Ćię pocieszyć) na Kinozalu jest teraz orgia ruskich woj. filmów... - od klasycznego Lecą żurawie" po jakieś zupełnie nieznane z lat 40stych. To są torrenty więc błyskawicznie Ći się ściągną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propo Oswobodzenia" to dziś leciała jakaś jego część na ruskiej jedynce - to ma części ? Czy mi sie wydaje ... ? Od ok.16:30-17 do 19. Od bitwy kurskiej do granic Polszy. Faktycznmie niezły ten dwugłowy orzeł mutant - efekty są niezłe - setki t-34 itp itd :D nawet nasi sie pojawiają - nasze gjenerały. Żukow jednemu zwraca nawet uwagę że eraz to pokażemy gjermańcom że jeszcze Polska nie zgineła"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Kinozalu znowu razdajut Oswobożdienie.

oraz

kolejny totalny tego samego reżysera - Bitwa o Moskwę".
Oglądałem 1wszą część i odniosłem wrażenie, że człowiek zapragnął przerosnąć samego siebie. Gigantomaniakalnych zdjęć jest tam 10 razy więcej niż w Wyzwoleniu"! Całe miasteczko - tak no oko: pruskie - rozwalają w pył na potrzeby tego odcinka! Dużo jest ujęć z walk o Twierdze brzeską. Reszta - tradycyjne sience-fiction...

Jurek Ozierow nazywa się pan reżyser (po naszemu: Jeziorny). On również nakręcił serial pt. Tragedia XX wieku", w którym zmixował fragmenty własnych filmów ze zdjęciami archiwalnymi, tworząc nową 11-odcinkową jakość... (tematyka ta sama; jest w wypożyczalni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie