Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wyjazd zdecydowanie udany, ten magazynek bardzo poprawił mi nastrój bo wcześniej samiuteńkei odłamki, ale jak Tominew wyjął tą szturmówke to mi szczena opadła!
Pozdrowienia chłopaki i do następnego razu:)
Jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jacenty, gdybym nie znał Twego ironicznego poczucia humoru, pewnie bym się wkurzył ;) Suwałki strasznie piękne miasto - a na Koło bardzo daleko. Tak się składa, że ostatnio się z mego pięknego miasta nie ruszam... Rozumiem, że przez tę uwagę chcesz powiedzieć, że fanty spoko ? :-)

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno, że spoko!!! Miałem małe podejrzenia,bo wczoraj bardzo podobnego widelca trzymałem w rękach.I byłem prawie przekonany ,że to ten sam :) Dziś rano byłem już tego bardziej pewny , bo sprawdziłem na kole ,że poszedł wczoraj za te dziesięć złociszy :) no ale teraz to ten Twój nabrał w moich oczach dodatkowego blasku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!!!! Dziś Pojechałem z rodzinką do znajomych na pierwszego grila w tym roku. Oczywiście bez wykrywki ani rusz. Teren To okolice Sochocina. Nie miałem namiarów gdzie szukać, tylko wszedłem w pierwszy lepszy las koło działki. .... i oto są efekty, wszystko znalezione na starej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie