Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam,
ja dzisaj tez uskutecznilem wykopki (nareszcie):)
oto wyniki, niestety brak fotek:
16 łusek Norblin - 1927, 1928, 1932, 1934
2 łudki do mosina z amo z 1911
nakrętka do Hantgranata - bardzo ladna z wafennamtem
naboj do Lebela, jakis kubek aluminiowy ale nie wiem czy wojskowy:) i dwie cwiartki polskiego obronnego granaciku.

moze nie imponujące efekty, ale za to miły spacerek, sliczna pogoda i mięciutka ziemia:)
pozdrawiam
Jadzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wam chłopaki zazdroszcze, u mnie na podlasiu jescze ziemia zasypana śniegiem, nie ma nawet co marzyć o wykopkach, w lesie śniegu po kostki, pozostaje tylko czekać :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rozpoczecie sezonu 2 stycnia juz se klamerke wykopalem, ale mialem rpzerwe az do przedwczoraj :)

troszke sie poszwedalem po napoleonie przez ostatnie dwa dni
i oto takie efekty

przedwczoraj troche kulek, 2 trojgrajcary, okucie na wycior od muszkietu i troche guzioli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi wczoraj takie rzeczy wyskoczyły na carskich pozycjach 1 WŚ. Niestety tylko godzinke kopalismy, wiec tyle tylko wyszlo, ciekawostką dla mnie były łódkowane naboje do mosina, pierwszy raz trafilem w łódce, więc się cieszyłem jak niemowlak. Ogólnie sporo łusek, takie małe kombinerki (nie wiem od czego takie małe) i nóż.

P.S.
Ammo oczywiście zostało w ziemii. Fotka mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam
Dzis znalazłem bagnet ale co najlepsze ze nie w jakims konkretnym miejscu ale u siebie na ogrodzie i w dodatku nie był zakopany w ziemi hehe a zkolega chodzilismy dwa dni i nic tylko same skarby templarjuszy (podkowy druty porasolki itd) a tu pod nosem taka sztuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robilem"dzisiaj leśniczowkę,ktorą Ruscy puścili z dymem w '45.Trochę lusek sztucerowych,kordelas i kupa śmieci:)))
Gajowy chyba się chwilę ostrzeliwal :)))
U nas przawie nie ma śniegu,ziemia zachęca do kopania:)))
Pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie