Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
sniper 1939, z kąd wiadomo że to NSU, jak tak patrzę na ramę i przedni trapez to bardziej przypomina mi to DKW RT-125, a jeżeli w zawieszenih przednim zamiast sprężyny centralnej zachowały sie ślady trzech wachaczy gumowych to już na pewno było to DKW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne trafienie Kudłaty. Też kiedyś trafiliśmy przy pustce takie sztućce z rączkami z tworzywa.
Dziś jak na godzinkę łażenia tylko tyle... Zaraz po wykopaniu, obok była od nich sztywna taśma w stanie agonalnym, niestety nie przetrwała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.efekt pracy chinczyka :)..monety carskie z okresu 1870-1900(o nominałach 1 i 2 kopiejki)..zamki i części zamków do mg 34 i 42,trzon do mp40,łyżka z nierdzewki z biciami fabryki moskiewskiej,o coś od czegoś-skórzane jakby fragment żabki do bagnet lub jakiegoś troka do szabli...na nim korona wykonana z ołowiu lub cyny z trzema drucikami do mocowania.....
dla wszytskich tych którzy rozwiązali zagadke tajemniczej fiolki, nagroda w postaci dobrego słowa:)
pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. aha...bym zapomniał:)...szczęście w nieszczęsciu...czyli Bodryl w terenie...jak zwykle trafił klamre ss...to jest już jego 7 lub 8 klamra ss...cały czas czeka na tę z alpaki lub aluminium ...jak pech to pech:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Oprócz łusek od mausera, aluminiowego pudełka niemieckiego z dwoma prezerwatywami i instrukcją obsługi znalazłem także taką blaszkę. Ktoś wie od czego? Wymiary 62x31mm wykonana z cynku. pozdr w1977

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam
ja wczoraj tez poszperalem troche efekt : sporo lusek -polskie mausery w tym jeden ciekawy ,niemiecki standart,wloskie caracano chyba tak sie psize i radzieckie mosiny (o dziwo w ladnym stanie ,z tepolukowymi pociskami i normalnymi ) oprocz tego resztki zegrarka niemieckiego ,monetki ,fifke do fajki znaleziona na niemieckich pozycjach (ebonitowo-mosiezna) troche guzikow i mosiezny zlom ktory pojdzie na zlom :)

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wz 1977 - 3-literowy kod fabryki wskazuje na produkcję dla wojska, trzeba by poszperać w zestawieniach kodów ale ja nie mam teraz przy sobie.

Panowie, ogólne gratulacje i oby tak dalej. Ja na razie mam wstrzymanie działań, budowa domu robi swoje. Z ostatniego wyjazdu był 1 nasadkowiec, panzerfaust, parę łusek do Mausera i 2 grosze przedwojenne, czas zmienić miejscówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis wmiare ok , ładny pochłaniacz w farbie z gapkami i pieczatkami , totalny złom stena ale chociarz pod ustawe niepodchodzi i jedyne co w domu moge trzymać :) i górka łusek mosiężnych stg(?) :) pozatym to co widac ładna golara. A co u was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie