Skocz do zawartości

Dzisiejsze fanty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
a ja pochwale sie naszymi wykopami z niedzieli:
-dwie piekne luski do paka37mm z malowanymi napisami datowanymi splonkami na 1940 a denka lusek 1938
-luska do 8/8mm
-luska do ruskiej 76mm
-i czeski mauser zaryglowany w pudelku mial 5 slicznych naboi...zreszta fotki wrzuce jutro lub w czwartek jak dorwe sie do aparatu:)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie! Widzę że sezon w pełni" :) Słoma - pogratulować fantów. Ja jutro pierszy raz w tym roku jadę do lasu ,mam nadzieję że do tego wątku coś dorzucę. Tylko ,że jedziemy w takie miejsce że albo wrócimy z pustymi rękami ,albo trafimy coś fajnego.
Danieloff - pierwszy Winterschlachcik" nie? :) - gratulacje.

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na gg dopiero w środę, wtedy wracam do pracy - od piatku mam wolne, a w święta pogrzebię trochę w okolicach pewnej nieczynnej stacyjki kolejowej, pamiętajacej jeszcze czasy carskie. Moje życzenie na święta to kamerka żelaznodorożna:-) - zawsze mozna pomarzyć, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic,a cieszy. Dziś co prawda nie byliśmy na kopaniu, ale za to zrobiłem sobie małą przerwę w studiowaniu i podskoczyłem nad morze na spacerek. obok ścieżki znalazłem takie coś... Ktoś poznaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała brązowa... Niedaleko była sfermętowana kupa gówna, dlatego, że ludzie uwielbiają tam wychodzić sobie z pieskami, ale ominąłem... ;)
Jak widać na załączonym obrazku, także przy uczęszczanej ścieżynce można coś znaleźć, pod warunkiem, że wie się, czego się szuka... Takim miłym akcentem rozpocząłem spacerek. A w week może na prawdziwe wykopki :)
pozdr. wonsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie