Skocz do zawartości

Ostatnie trafienia - część II


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie lezały w jednym dole:) czy jest mozliwosc ze gdzies blisko tego sa magi zakopane? jak tam było u Ciebie?
Jeszcze wroce w to miejsce szukac nastepnego kompletu :) tylko nich to białe ścierwo stopnieje...

pozdro -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja trafiłem dziś żelazny krzyż. Pierwszy w mojej karierze.A tydzień temu bagnecik niemiecki , gwizdek podoficerski i co mnie najbardziej cieszy krańcówkę" PERKUN 1933 , 7895 , W.P. i pięknie bity Orzełek jest na niej :)
pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek dostałem od kupla PPS bez zamka, maga i kolby(wykopek ofkors). Leżała w starej szkole, mówił że walają sie tam jeszcze jakieś hełmiki, jeden z nich to napewno adrian 15. Teraz tylko jak je stamtąd wyciągnąć:D?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, czy jest więcej niż tabliczka?

Beretta ładna, jakoś mam słabość do tego PM.

Ja byłem w ramach spaceru z potomkiem, 30 minut, 2 kulki ołowiane, czyli śmiecie, ale i tak jestem zadowolony, bo wreszcie była okazja się przejść (niestety w wekendy często pracuję).
Do tego przeorali pole które kiedyś przetrzepałem!!! Juz wiem co będę robił w święta!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja lecz znajomy z sopotu-jakies 4-5 lat temu:)...co do magów to wszystko jest możliwe...jeżeli nie bedzie ich tam w okolicy to podejdż do bodryla (masz chyba całkiem blisko do niego) .Jeżeli on nie bedzie miał takich to z pewnością coś znajdzie się u mnie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,ten pojazd nie przyjedzie do Polski, bo w kraju w którym sie znajduje, jest on również Dobrem Kultury Narodowej wyprodukowanym przed 1945r. Chroniąc zabytki obcej kultury technicznej (jak @nderw suwnicę Friese w Trójmieście, lepiej do huty niż w inne ręce), i blokując normalne działania środowiska kolekcjonerskiego, nie oczekujcie że inni chętnie wydadzą nam swoje Dobra Kultury Narodowej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie