Skocz do zawartości

Ostatnie trafienia - część II


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

dzisiaj...
pf 6om,trzonkowce m24,jajca (na zdjęciu jedno w rzeczywistości było ich kilka więcej tak samo z trzonkami:),5 magazynków do mp40 i przyząd do ładowania amo do mp,zamek do flaka 20mm,coś od czegos po prawej stronie,przybornik do mausa,amo do rakietnicy,zamek do mausera,oliwiarki ,wyciory i takie tam inne cześci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, swoją drogą ciekawi mnie gdzie namierzyliście takie ciekawe miejsca w Trójmiejskim? (oczywiście pytanie retoryczne, bo kto zdradzi takowe:))

Ach, gdzie te czasy kiedy chodziłem w wigilę kopać...
Jutro idę kupować z żoną prezent dziecku....takie czasy.
Na wszelki wypadek naładuję też XLT :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzis byłem na moim ulubionym dresiarskim terenie:)
Pierwsze trafienie to cała łudka pierwszo wojenna z nabojami (1913rok) super stan , kolega 2 łuski z nabojami do masa, na koniec miałem swoje trafienie zycia a nawed dwa :) wrzuce fotki za jakies 30 minut jak je oczyszcze z piasku:)

pzodro -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki pod adresem:
http://img139.exs.cx/img139/9504/m11my.jpg

http://img140.exs.cx/img140/3242/m20ok.jpg

sa to fotki zrobione jak je do domu przyniosłem - nic nie czyszczone teraz są o wiele ładniejsze:)

pozdro -=OnyX=-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe...czy berety muszą zawsze lezeć w koplecie ze szturmakami:)kiedyś widziałem taki sam komplet tyle że jakieś 15 km dalej na wschód:) jak mi powiesz że jeszcze z jednego doła to się naprawde usmieje:)
gratuluje...wychaczyłeś coś czego mi ostatnio brakowało:)
co do miejsca to trzymaj je dla siebie ..nie potrzebujemy tam...rzeszy ludzików...pozdro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie