Skocz do zawartości

czterej pancerni i pies


proteus

Rekomendowane odpowiedzi

A tak sobie czytam komentarze na temat Czterech Pancernych (o psie nie zapominając) i chciałbym Was zapytać : w ostatnim odcinku łażą po bunkrach i rozminowują miasto. W jakim mieście kręcono ten odcinek? Niestety nie zdobułem na ten temat informacji! Proszę o pomoc. Grzesiek (g-roza@o2.pl)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
W ostatnią niedzielę tj. 04 maja br. na kanale TV 4 o godz. 08:30 zostały wyemitowane dwa pierwsze odcinki Czterech pancernych i psa": ałoga", Radość i gorycz". Wszystko wskazuje na to, iż będą także i następne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wreszcie książke o pancernych. Bardzo ciekawa, aczkolwiek pozostawia pewien niedosyt. Jest za krótka...
Tych ciekawostek, szczególików starczyłooby pewnie na jeszcze parę rozdziałów, zresztą jak czytam tu w tym watku, autor miałby jeszcze o czym pisać.

Mam jedno pytanie: bardzo ciekawe są dyskusje kolaudacyjne.
Czy autor dotarl do wiekszej ich ilości?
Prosze ew. o info na suliszew@wp.pl
pozdr.
KZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!To co pisze troche nie jest na temat,ale myśle że kogoś zainteresuje ta historyjka.Służąc w wojsku widziałem na poligonie MSW w Raduczu kadłub czołgu T-34 który zagrał w filmie Czterech pancernych...".Wykorzystano ten czołg w scenie gdy Rudy traci wierze i ląduje w stogu siana, a póżniej zostaje spalony przez Janka,ale to wszyscy fani serialu wiedzą.Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
witam fanow serialu chce odpowiedziec na pytanie kolegi feeder o tych polskich panzerfaustach takowych bylo okolo 10 lub 15, plany konstrukcyjne zostaly spalone a bron zostala zniszczona przynajmniej ja tak o tym czytalem na jakiejs stronie

a wracajac do watku o tej gruszce" (hamulcu wylotowym) akcja taka jest widoczna w 18 odcinu kiedy to pancerniacy przedzieraja sie przez odwrot niemcow przy wystrzale pantery z lufy odpada owa rzecz
byc moze ktos mogl zostac zabity chociaz watpie w taka historie. takie jest moje zdanie

pozdrawiam vasyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie