Skocz do zawartości

czterej pancerni i pies


proteus

Rekomendowane odpowiedzi

O kurna! Kapral Wichura oczywiśćie. Pyrkosz, pyrkosz a szalik z rurki wyciągnął Szarik.
Bardzo ciekawe w serialu sa sceny z Gdańska (ściepa na czołg)
Miasto se płonęło a gdańszczanin Janek Kos miał to w d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak i za chwilę West" po wystrzałach Janka z mauzera kapnie się, że to jego syn. Syn jakoś miał fotografię ojca i nie mógł się skapować.

Przypomniała mi sie śmieszna sytuacja. Kilka lat temu, znajomy upierał się, że ojcem Janka był Kaszub, który przyniósł jedzenie pancernym i to on był Westem". Czyli, że to była jedna i ta sama osoba. Nie było jak udowodnić, ale nie dał się przekonać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Te małe krzaczki na przeciw czołgu ze zdjęcia z torpedownią rozrosły się teraz do kilku metrów.A jedyna droga na plażę prowadzi przez lotnisko obok magazynu mundurowego i kotłownią CO. Dokładnie za czołgiem była wysoka skarpa, z takimi kręconymi schodami.pozdro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Ano tak se jakos włączyłem znowu klasyka.Obejrzałem se kilka odcinków i co?Ano ruskie to dopiero kradli.Już w pierwszym odcinku gdy Janekpodąza na front ruskimpociągiem to wwagonie na desce na której wiszą pepeszki i DP widzimy ciekawy napis.Jaki?No proponuję kolegom sprawdzic.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)))
Nie napisałem o tym w książce ale w kilku scenach widać twarze prawdziwych mechaników-kierowców prowadzących Rudego". Na przykład odcinek XIII - akład o śmierć" - w scenie gdy Rudy" wyjeżdża z okopu żeby wypróbować działo.
A w ogóle to dziękuję i pozdrawiam kolegów, którzy kupili wiadomą książkę :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupią i następną, może by tak coś o Stawce..." od kulis, co??? Szwendałem się niedawno po Olsztynie i całkiem przypadkowo na ul. Kołłątaja zauważyłem tablicę upamiętniającą kręcenie scen do serialu, a tyle razy wcześniej tam przechodziłem...
Pozdrawiam
P.S. Jak rozpętałem II wojnę światową" też taki nieodkryty :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka o Stawce" jest już na rynku od jakichś trzech lat. I tak się składa, że w księgarniach stoi obok mojej :) I tak się składa, że bardzo dobrze znam autora. To dobrze wykonana robota. Słowianie nie są do tego zdolni"
Pozdrawiam fanów Stawki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Już wiadomo, kto narozrabiał w sprawie zakazu wyświetlania filmu w telewizji polskiej.
http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3499765.html
Ten facio nie integrował się w zabawy podwórzowe, bo jego dziadek, ułan, powiedział mu że szkoda czasu na to. Więc oglądał kreskówki Disneya i holywoodzkie 300 Spartan". Potem kiedyś rzucił okiem na serial i zupełnie go nie wzięło. Poza tym zupełnie mnie nie kręciły zabawy militarne, więc nie mogłem się zakochać w "Pancernych na podwórku, bo zwyczajnie nie bawiłem się w ten czołg. Więc Janek Kos wcale mnie nie ruszał."

Druga sprawa, jak Wildstein mógł się dać wkręcić w zakaz na podstawie jednego listu. Coś tu śmierdzi...
Pozdrowienia
Badylarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie