Skocz do zawartości

Pancerne ciekawostki.


Grendel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Sten-możliwe,że tak.
Beton stosowano do dopancerzania Stugów np: finowie tak robili, ale niemcy pewnie też.
Czytając książki wydane za komuny i tak trza brać poprawke na to co tam jest napisane.Na dwoje babka wróżyła...ciągle mam nadzieje na wypłynięcie jakiś ciekawych fotek z walk o Trójmiasto,może coś w rosyjskich wydawnictawach się ukaże.

W miedzy czasie taki potworek na gąsienicach.

Pzdr.
@ndrew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ndrew,
Dlaczego potworek"? ;o)
Zdobyty przez amerykanow Mercedes L-4500 Z kabina typu Einheits Maultier.Prawie poltorej tysiaca ich zbudowano, z tym , ze z taka kabina , nie za wiele.Wiekszosc miala ormalnego blaszaka".
Pozdrowienia
Grendel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grendel
http://www.panzermodellbau.com/index_at.html?tip_schaufel.html&1

prawa kolumna link do modelu zywicznego wchodzsz i jest

wlasnie ja tez nie wiem dlaczego potworek
z tym ze na fotkach jest to w sumie dosc razdki pojazd nie zaleznie od rodzaju kabiny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler: w zasadzie dobrze kombinujesz z tłumikiem ...tylko on nie jest odwrotnie zamontowany (a właściwie chodzi o: odwrotnie w stosunku do czego? :-) Rozwiązanie jest zresztą właściwie banalne - żadna sensacja, ale mimo to stosunkowo rzadki czołg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Kolegów dysponuje fotkami Pz II z doczepionymi pływakami-wiem ze były publikowane w jednym z pism rosyjskich i może gdzieś jeszcze.
Pytam apropos tej koncepcji jakoby najsławniejsza pantera w Polsce miał miec mocowania do pontonów(?)-chciałbym porównać te mocowania.

Pzdr.
@ndrew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie