Skocz do zawartości

Okolice Konina, Koła, Kłodawy - czy coś tam w ziemi zalega.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy Wy wszyscy nigdzie nie pracujecie? Nic tylko cały dzień piszecie:-)Za spotkaniem jestem ale ten weekend odpada. Chodzi o Mostki k. Sompolna/Babiaka.WARS jak tylko znajde chwilkę zapukam do twoich drzwi.Dopiero wróciłem z pracy i musze się troche ogarnąć.Żona i tak już puka się po głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wprowadzać aury tajemniczości i nie być posądzony o załatwianie sprawy w bardzo wąskim gronie chciałbym potwierdzić iż odbyliśmy rozmowę z warsem, po której mam nadzieję, sprawa ruszy z miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Cześć Yoony. Czym? Hmm... Chyba tym, że uważam i staram się przedstawiać sprawy takimi jakie one są. Proste rozwiązania są najskuteczniejsze. Kiedyś się spotkamy na żywo, to zrozumiesz mnie. :)
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rodzine w Kole i w Czołowie no i na Podlesiu. A tak apropo to niewie ktoś czy na Podlesiu lub w jego granicach(może lasy) działo sie coś jeżli tak to był bym wdzięczny za odpowiedż na priv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jacek1991! Podlesie, czy raczej Podlasie? A może Polesie? Bo o podlesiu to raczej nie słyszałem. I jak Cię na priv informować, jak go nie ma? Podaj maila, to może coś Ci ktoś wyśle. :)
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubas: nie wim jak inni koledzy ale ja pracuje, i mam czas w pracy na szperanie po necie różnych informacji oraz na rozmowe z wami. Co do spotkania i wspólnego zadziałanie w kwestii potworka" o czekam na kontakt i działamy ostro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kris, czy nie doszło czy nie odczytałeś ale puściłem Ci wiadomość na priv. A tak na marginesie, jutro puszcze fotki jakiś fantów które dostałem dzisiaj od tego dziadziusia od którego mam tę płyte do stuga. Chyba mnie polubił:-).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam gorącą prośbę. O ile rzecz jasne można. Grubas i Kris_Kutno. Powymieniajcie się zdjątkami na priva (chwilowo), bo ludzie wariują i nam spać nie dają. Jak załatwimy formalności, to powrzuca się zdjęcia z akcji oraz tych części o których piszecie. Bardzo Was Panowie o to proszę.
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie