Skocz do zawartości

Okolice Konina, Koła, Kłodawy - czy coś tam w ziemi zalega.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 416
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
OK. Muszę Cię zmartwić,Kris ale dzisiaj z tych fotek nici. Musiałem rano wyjechać i dopiero wróciłem. Nie miałem po prostu czasu żeby się tym zająć. Ale jutro postaram się wywiązać z danego słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście postaram się zaspokoić Waszą ciekawość jednak nie spodziwajcie się jakiś wielkich sensacji.Prawdę mówiąc będę miał do was prośbę. Nie wiem co to jest, od czego pochodzi ani do czego służyło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w miniony weekend z pomocą ładnej koparki Hanomaga i dzwigu oraz spycha udało mi sie wyciągnąć tego naszego potwora" z wiadomej dziury. Śniegu sie nie bałem i dałem rade. Oto jego fotka zrobiona wczoraj u mnie na podwórzu. P.S. Poprosze Grubas" oddaj mi płyte z czołowego pancerza którą posiadasz od tego cacka bo musiałem zrobić ją ze zwykłej blachy i niezbyt wygląda. !!!!!!!!Chciałem to zamieścić 1 kwietnia ale sie nie mogłem powstrzymać. !!!!!!!!!!! To dla rozluźnienia atmosfery i poprawy humorów w te śnieżno deszczowe dni. Mam nadzieje że tam właśnie coś takiego na nas czeka. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacki i Kris, próbowałem Wam dzisiaj puścić foto ale z moim kompem chyba coś nie tak. Walczyłem od 17.30 i nic. Zaraz wywale go przez okno. Kris, ten Stug na twoim podwórku to stary model. Jak wykopiesz Ausf G to dam Ci tą płytę i może jeszcze coś dorzucę. Nie jestem chytry:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubas: Ustaliłeś już może co jest na tych fotach? Dla mnie 1 rzecz to urządzenie do namierzania celu. Tak przypuszczam na pierwszy rzut oka. Napisyna tym to: kierunek celu, stopnie, wypoziomowanie. Co o tym sądzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie tak sobie myśle iż nasze zachowanie wobec innych forumowiczów jest nie w porządku. Mam na myśli puszczanie sobie fotek na priv a komentowanie ich na forum.Jeżeli mamy tą sprawe wyciszyć to takie zachowanie raczej temu nie służy.Jeśli, natomiast mamy o tym rozmawiać to jutro popre te rozmowy zdjęciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jeśli chodzi o wyciszenie, to się udało. Teraz zostały uruchomione procedury przewidziane prawem. Został powiadomiony konserwator zabytków. I jest jego poparcie dla tej akcji. Trwa załatwianie pozwolenia na poszukiwania i wydobycie wraku.
Co do zdjęć, to Kris_Kutno trochę niepotrzebnie napisał, ale słusznie zauważył do czego służyły te przedmioty. Tak myślę, że można zamieścić zdjęcia.
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubas przyznaj sie, że na strychu masz całe takie cacko rozebrane na elementy i tak powoli pokazujesz nam te cukiereczki". Szukałem troche w domu materiałów na temat tych fotek, żeby ustalić dokładnie z czego to jest dokładnie ale narazie bez skutku. Jak coś bede miał to się odezwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolegów,że zacząłem pisać na temat tych fotek na forum, ale uważam że jeżeli zaczynamy działać oficjalnie i całkiem legalnie a nie na tzw. partyzanta" to powinniśmy udostępniać wszytkim użytkownikom tego portalu zdjęcia i materiały dotyczące potwora". Takie jest moje zdanie. Niech inni też nacieszą swoje oczy i dusze rzeczami jakie jeszcze ukrywa nasza matka ziemia". I niech nie tracą ducha w niepowodzenia na jakie się napotykają. Za którymś razem 3 czy 6 każdy z nas trafi na ten oczekiwany skarb". Pozdrawiam wszystkich i życze powodzenia w 2006 roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ciśnienie mi skacze, ale odpowiem grzecznie. Kolego Mial. Wyszarpać ordynarnie to każdy głupi potrafi, a wydobyć profesjonalnie to raczej nie w Polsce, jak widzę. Są przewidziane prawem procedury, jest błogosławieństwo konserwatora zabytków, jest chętne muzeum. Więc o co Tobie chodzi? Toczysz pianę.
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć, które muzeum jest zainteresowane?
Jeśli MOB, to hm...
Może warto dać szanse Poznaniowi?

Długo się zastanawiałem czy to napisać, bo nie chcę wywoływać tutaj żadnej polemiki. Po prostu uważam, że MOB ma sporo sprzętu do zagospodarowania i tyle. A Poznań teoretycznie powinien mieć więcej środków i lepsze zaplecze do takich prac, choć nikt jeszcze tego nie sprawdził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie