-
Zawartość
30 704 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez Czlowieksniegu
-
Jacek: właszcza że zależy nam (mi tak , a jak u Ciebie nie wiem)na dotarciu do mas a nie tylko o spektaklu dla wybranych." Nie wiem, jak Skolcio, ale ja pewne bolesne, dla Niego, tajemnice alkowy wolałbym zachować w gronie maks dwóch osób... Przy trzech, to już nie tajemnica, a niemal pewna potężna oglądalność na np Youtube... czy bardziej Redtube...
-
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Ale burza była little pettit... Za to z bardzo sympatyczną podwójną tęczą :-) Nie narzekaj- jak dziś na ogrodzie porządki robiłem, to dotarło do mnie, że przy 12 stopniach to niektórzy* wiosną czy jesienią w kurtkach i wełnianych czapkach łażą... * popatrz w lustro -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
A umyłeś okna po remoncie? Mam nadzieję, że jest coś na rzeczy- łeb mi trzeszczy... -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Jak ja bym chciał taką mokrą odmianę od tej cholernej żarówki... -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Dziś 16-17... :-) PS Tak przynajmniej podaje autor... -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
To może być Sonic... Jego okolica :-( -
Gdzie jest burza - cz. 2
temat odpowiedział Czlowieksniegu → na krecik wz. 65 → Towarzyskie - Hyde Park
Stolyca zDolnego Śląską zalana jak złoto... I, jak przystało na doskonale zorganizowaną metropolię, zbior kom stoi, samochody prywatne też, a przy większych zagłębieniach dróg ( pod wiaduktami np ) można kajakiem... -
Zaryzykuję... Podaj mi łaskawco cytatę z KM mówiącą, że NIE WOLNO PROWADZIĆ wykopalisk naukowych , tylko ratunkowe"
-
Nie chcą się na gniew Patrona narazić, nie będę komentował... Zwrócę ylko" uwagę, że solisz jak Piekarski na mękach- jakiś przedmiot, własna interpretacja Konwencji Maltańskiej, po części słuszna teoria spiskowa... EOT
-
Co to jest przedmiot archeologiczny"? Pytam, bo mimo że OT, to jestem ciekaw...
