Skocz do zawartości

Mierzeja!!!!


tominml

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zeby niebylo ze robie zamieszanie i prowokuje awanture z Jacentym. Jacenty skierowal swa wypowiedz o kulturze do Piotrka, mniemam ze mial na mysli moja skromna osobe tylko zle doczytal nick dlatego sie dopytuje, jesli sie myle to przepraszam, niebylo pytania.
Pozdrawiam
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do admina :

Niniejszym zwracam się z prośbą o utworzenie nowego działu forum - PYSKÓWKI ". Można by tam obrzucać się błotem do woli , jak również przenosić ogniste polemiki z ciekawych wątków , które są zaśmiecane.
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zrobic zrzutę i zakupić kawał pola gdzieś w polsce, obok otworzyć wyporzyczalnię toporów kos młotów itp sprzętu.I niech zwycięży najlepszy.naturalna selekcja przeciwników w poglądach zapewniona.I dla forum będzie korzystniej.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Niejednokrotnie przygladalem sie poszukiwaniom na tym terenie. Jak to jush wspominali niejedni to obszar przekopany chyba nie pod drzewami i kamieniami ( ale i w to wątpie). Mozna znalezc troche czesci pojazdow opancerzonych oraz gosienice od czolgu ktorej nie mogli zabrac towarzysze(o ile tam jeszcze lezy-to takie ciekawostki-reszta to smieci).Ale w tym rejonie radzilbym uwazac na straz lesna oraz doly jakich nie chcialbym widziec jush wiecej.Niewypaly, glassminy itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Bartek 102,
- Niniejszym zwracam się z prośbą o utworzenie nowego działu forum - " PYSKÓWKI . Można by tam obrzucać się błotem do woli "

królu złoty z ust mi to wyjełeś. BOCIAN uczyń to, a nimfy uniosą Ciebie na rękach. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , z tym wypadem na Mierzeję chyba bedziecie musieli troszeczkę poczekać. Zanim spadł śnieg ziemia zamarzła na głębokość 15 - 20 cm. Byliśmy 12.02. i niczego nie można było wykopać - ziemia jak beton. Potem spadł snieg , na dzień wczorajszy leży go około 20 cm a miejscami więcej. Byle do wiosny.
Pozdrawiam MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Witam ,Kudłatemu odpisałem , roboty się nazbierało i nie da rady , chociaż chciało by się coś pokopać. Życzę powodzenia i uważajcie na straż leśną i graniczną.
Pozdrowienia MTC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
specjalne pozdrowienia dla Bodryla strażnika przyrody i całości biskupiej i nie tylko...od kiedy to prekursor odkrywki pełnoprofilowej (kopanie ziemianki do dna i raczej nie trudzenie się zakopaniem ) tak się martwi o dziury w ziemi? Zakopywanie dziur to super nawyk...Ja nie pokusiłbym się o takie napuszone komentarze chyba, że sumienie miałbym zupełnie czyste, a nie mam...Widziałem ludzi z okolic warszawy nie zakopujacych i tych rdzennie mierzejowych też nie zakopujących. Panowie napuszeni krytykujący Warszawę (sodoma + Gomora w porównaniu do Warszawki to pikuś) czy naprawdę wasze sumionka są takie czyste - szukacie przy pomocy promieni rentgena czy wahadełka - bez kopania dziur?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi Berdana !!
A skąd ty masz takie informacje kolego że Pan Bodryl rozkopuje ziemianki na głebokość ?? wyssałeś sobie ze słonego palucha :-) miałem okazję jezdzic z tym panem i prawde mowiac byla zawsze pelna kultura ( wszystkie dziurki zakopane). jesli byles z nim kiedys w lesie to powinienes to wiedziec. a jesli nie to swoje rewelacyjne informacje trzymaj dla siebie i tobie podobnym.
pozdrawiam wszystkich normalnych poszukiwaczy !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie, po co tyle emocji? Czy jezdziłem czy nie to moja sprawa, Pan Bodryl też nie wspomina, że był jak ci trzej kolesie fedrowali biskupią...Jeśli kolega jest obiektywny to chyba w obu przypadkach najlepiej jest pisać o tym co się widziało, a nie co ktoś powiedział...Czy tylko B ma patent na ssanie z palca?
Mnie chodziło tylko o maksimum obiektywności - każdy ma na sumieniu jakiś dołek...Pisałem bo zrobiła się z tego sprawa dotycząca Warszawy tak jakby patent na kulturę mieli tylko ludzie z Gdańska i okolic...Pozdrowienia dla B szczere więc je ponawiam. Apel o trochę mniej szowinizmu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie