Puszczyk12 Napisano 11 godzin temu Napisano 11 godzin temu (edytowane) Witam Czy to narzędzie? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc Edytowane 10 godzin temu przez Puszczyk12
0 Puszczyk12 Napisano 10 godzin temu Autor Napisano 10 godzin temu Dziękuję znalazłem je kilka lat temu . A i czy to neolit? W każdym razie to miła wiadomość:)
0 canabis.dw Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu 37 minut temu, Cronos napisał: Tak, jest to narzędzie. Brawo Ty! Teraz zgrabnie wyprostuj to co narobiłeś!
0 Cronos Napisano 3 godziny temu Napisano 3 godziny temu 6 godzin temu, canabis.dw napisał: Brawo Ty! Teraz zgrabnie wyprostuj to co narobiłeś! Jest to jak najbardziej narzędzie! Idealny z kształtu jako klin pod drzwi, żeby się nie zamykały, możliwe że używany już w neolicie w jaskiniach. 1
0 canabis.dw Napisano 1 godzinę temu Napisano 1 godzinę temu A Ja proponuje nie robić niepotrzebnych przykrości Puszczykowi , który mimo iż zadaje pytania naiwne z perspektywy bardziej doświadczonych użytkowników to jednak zawsze robi to w sposób kulturalny, grzeczny i nic złego nikomu tym przecież nie robi. Widać też, że jest zmotywowany, nie zniechęca się i wkońcu znajdzie to czego szuka - nie ma potrzeby robić mu jakichś dodatkowych trudności 1
Pytanie
Puszczyk12
Witam
Czy to narzędzie?
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Edytowane przez Puszczyk126 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się