Skocz do zawartości

Puszczyk12

Użytkownik forum
  • Zawartość

    407
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez Puszczyk12

  1. Witam Ćo to jest? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  2. Witam Co to za moneta? Z góry dziękuję za pomoc
  3. Znalazłem takie coś ale nie jestem pewien https://share.google/BKS96wAWDO9MskFcK
  4. Tu widać że jest puste w środku...
  5. Raczej nie za małe i puste w środku
  6. Witam Co to może być? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  7. Grosz koronny SAP.
  8. Dziękuję a drugie ? :) A i fotki po umyciu...
  9. Witam Czy to przeslik i co to za kółko? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc
  10. Witam Czy to kawałek dachówki? I czy współczesny czy historyczny? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  11. Witam Co to może być? Wymiary około 44 mm x około 25 mm i waga około 43,1 grama. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  12. Witam Dzisiaj znalazłem coś takiego.Czy to podbicie do buta? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  13. Witam Dzisiejsza znajdka z Doliny Bolechowickiej. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  14. To jest na 100% z metalu. Wygląda na brąz. Znalezisko z przed kilku lat z Glogusza w Lubuskim.
  15. Tu kolejne fotki...
  16. Witam Co to może być? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  17. Witam Czy to szpilka? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  18. Witam Co to jest? Jest małe i wykonane z żelaza. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  19. Witam Od czego ta tabliczka? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  20. Witam Z jakiego okresu pochodzi ta ceramika 19 wiek czy starsza? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
  21. Jest na nim jakiś znak?
  22. Witam Czy taki placek pochodzi z średniowiecznego wytopu ołowiu? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie