Woodhaven Napisano 15 Czerwiec Napisano 15 Czerwiec (edytowane) StuG III Ausf. G z Nordholz należał do porucznika Wernera Stehle, posiadacza 19 bitewnych „skalpów”. Ostatnie cztery pierścienie trafień przyklejono tam jednak zwykłą taśmą. Werner najwyraźniej niszczył wrogów szybciej, niż jego załoga nadążała z bieganiem po farbę i pędzle. Edytowane 15 Czerwiec przez Woodhaven
Woodhaven Napisano 7 godzin temu Napisano 7 godzin temu (edytowane) W Nordholz bez zmian – czyli kopią i znajdują! Pod ziemią miało leżeć kilka pancerzy i myśliwców. Pierwszy już jest, więc reszta to była tylko kwestia czasu. NOWE INFO: Saperzy (EOD) właśnie znaleźli w pobliżu kolejne dwa „grube zwierza”! Czy trafią do muzeum? Otóż nie tym razem. Bundeswehra stwierdziła, że aktualnie ma ciekawsze zajęcia i giganty zostają w ziemi (oficjalna decyzja: może kiedyś). Dalsze losy tego podziemnego parkingu zależą wyłącznie od drogowców i budowlańców. Jeśli trasa prac pokryje się ze starym rowem, znowu zrobi się głośno. Jeśli zmienią plany, fanty poleżą w ukryciu kolejne kilkadziesiąt lat. Edytowane 7 godzin temu przez Woodhaven
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się