Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • bodziu000000

    2704

  • Jedburgh_Ops

    1701

  • karpik

    1679

  • MarekA

    1128

Napisano
52 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Orban ciężko pracuje na któryś ze stanów nadzwyczajnych odwołujących wybory za parę dni.

Ładunki wybuchowe przy kluczowym gazociągu. Viktor Orban zwołuje nadzwyczajne spotkanie

A oto jedyny powód stanu wyjątkowego, który najprawdopodobniej będzie chciał wprowadzić ruski, gruby kundel.

Ujawnili wewnętrzne sondaże. TISZA deklasuje Orbana https://share.google/dYVJ7bQhdAOqQ3N6Z

Napisano
21 minut temu, bodziu000000 napisał:

Ludzi mających kumatox na poziomie IQ 70, w dramatycznym porywie 80, a poziom świadomości społecznej na poziomie 0, jest w każdej populacji najwięcej, więc ciemny węgierski lud spokojnie kupi orbanowską historyjkę, że ktoś/coś dybie na ich państwo i trzeba odłożyć wybory a wdrożyć stan wyjątkowy.

Napisano

Rację mają ci, którzy albo z putlerem pracowali w NRD, albo dobrze wiedzą, jak to z putlerem było i jaką był miernotą, która nie zasługiwała swoim IQ na to, żeby być agentem operacyjnym, a jedynie gryzipiórem zza biurka do spraw mniej ważnych i sprawozdawczości. Czyli był prymitywny i takim już odejdzie, czy to przez okno, czy po herbatce z polonem, czy w miarę naturalnie.

Rozpoczynając wojnę z Ukrainą nie wiedział, że zadziera z niewłaściwym misiem.

Ukraińscy żołnierze w Libii. Zachodnie media: Ich celem jest rosyjska „flota cieni”

Ponad 200 ukraińskich żołnierzy walczy przeciwko rosyjskiej flocie cieni w zachodniej Libii - podało francuskie radio RFI, dodając, że są oni obecni w trzech lokalizacjach.

Napisano

"Minusem jest rzadka stacja radarowa „Zoopark” i 3 wieloprowadnicowe wyrzutnie rakiet

 

Piloci-strażnicy granicy z „Feniksa” wykryli i zniszczyli wyjątkowo rzadki cel – stację radarową „Zoopark”. Od początku pełnoskalowej inwazji zniszczono do 15 jednostek tej techniki. Ponadto zniszczono dwa wyrzutnie rakiet „Grad” i jedną „Uran”. Łączna wartość zniszczonej techniki wynosi 28 milionów euro."

Napisano
W dniu 3.04.2026 o 13:10, Jedburgh_Ops napisał:

W Federacji Rosyjskiej stabilnie.

Rosja offline. Masowe powroty do telefonów stacjonarnych

Rosjanie są zachęcani do instalowania telefonów stacjonarnych w domach. Powodem są częste wyłączenia sieci komórkowej i internetu, które – jak wynika z danych – stają się coraz powszechniejsze.

Zełenski: Obecna sytuacja na froncie najlepsza dla Ukrainy od 10 miesięcy
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował w piątek (3 kwietnia), że w ocenie wywiadu ukraińskiego i brytyjskiego obecna sytuacja na froncie jest dla Ukrainy najlepsza w ciągu ostatnich 10 miesięcy.

"Zaprezentowano raport moich służb wywiadowczych oraz analizę brytyjskiego wywiadu. Otrzymałem ocenę (brytyjskiego - red.) MI6, dotyczącą sytuacji na naszym froncie. Obecnie sytuacja Ukrainy jest najlepsza w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Taki jest ich wniosek i wszyscy partnerzy to dostrzegają" - przekazała agencja Interfax-Ukraina, cytując fragment czwartkowego wywiadu z Zełenskim.

 

 

I dlatego interneta nie budiet, bo przecież o powyższym nikt nie może się dowiedzieć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie