Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie c.d.


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, miroslav napisał:

Zdradzę Wam tajemnicę mojej obecności na forum :) .No ku... nic mnie tak nie bawi
jak  teksty, wypracowania w języku polskim które tu spotykam :))))
To lepsze niż kabaret a na dodatek darmowe :)
Są wartości dodane , analiza lingwistyczno- statystyczna dłuższych wypowiedzi pozwala
na określenie "producenta/ki" a po kursach nieco wypracowań u nas pozostało .

Oczywiście skasuję ten wpis aby nie zaśmiecać wątku :) Wybaczcie lubię się uśmiechać :)))

:-) Szkoda kasować. To dobre jest, lepsze od tego Mi8 po modernizacji.. Zdradź jeszcze tajemnicę swojej obecności na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, formoza58 napisał:

:-) Szkoda kasować. To dobre jest, lepsze od tego Mi8 po modernizacji.. Zdradź jeszcze tajemnicę swojej obecności na forum...

Napisz że bandera to huj a ukry powinni okazywać trochę więcej wdzięczności za pomoc to się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cypis napisał:

Ukraińskie drony dalekiego zasięgu

photo_2024-08-01_14-50-22.jpg

"„Forbes”- po raz pierwszy Ukraina wypuściła więcej dronów dalekiego zasięgu niż Federacja Rosyjska.

 

W lipcu jednostki ukraińskie wystrzeliły 520 dronów, rosyjskie – 426, z czego większość została zestrzelona przez ukraińską obronę powietrzną."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

bjar.....

Ale sprawdź sobie, jak ja zrobiłem, z kim w/w miał od lat kontakty w Polsce, z kim współpracował, itp...
Podpowiem- same dość znane nazwiska :-)

Dej, nie chce mnie się szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestrzelony dzisiaj nad Sewastopolem ATACAMS miał datę produkcji 1998, ruskie zszokowane jak to może być , bo rakiety te mają 20 letni okres przydatności , który skończył się w 2018 roku . No oni chyba nie bardzo pamiętają , że sami używają czołgów z lat 50-60-tych XX wieku , amunicji mającej 50-60 lat i zardzewiałych kałachów.

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie