Skocz do zawartości

Kalcjusz


Rekomendowane odpowiedzi

kalcjusz czy też Kałusz, w ramach wdzięczności za czas jaki mi poświęciłeś, ja teraz tobie poświęcę chwilę. Wiem, że jesteś niedorozwinięty, ale nie twoja to wina. Wiedz, że tracisz tylko czas, bo nie jestem na tym forum dla punktów/lajków. Twój wysiłek jest daremny, ale doceniam twoje zaangażowanie. Nie możesz odbierać wiadomości, bo zjeby już tak mają, więc piszę ci pedrylu tutaj. Cieszę się, że masz czas i ochotę...bo frustraci tacy jak ty, koloryzują rzeczywistość 😆😁😁. Dzisiaj dalej, doceniam twoje starania przygłupie. 

Screenshot_20240623-192735~2.png

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, bjar_1 napisał:

A co to się tam stanęło? List miłosny Ci napisał?

Ja tylko w ramach wdzięczności piszę. Bo, głupkiem nie każdy się rodzi, a niestety staje się nim w trakcie egzystencji... 

Odnośnik do komentarza

Bo, pisałem na głupka do modów, to olano temat, więc i ja prostacko zagrywam. Moja obecność na tym forum nie jest przymusem, a tylko kwestią czasu, kiedy go opuszczę, ku uciesze wielu... 

Odnośnik do komentarza

sqr...

"Bo, pisałem na głupka do modów..."

Tak, jak szanuję Twoją wiedzę tak.... - wiadomości do mnie nie napisałeś,
Stąd podpowiedź/sugestia... już pal licho, że mody mają, co za zaskoczenie, rodziny, pracę, życie osobiste, takie tam.. ale nie oczekuj, że w niedzielny wieczór z wypiekami na twarzy będziemy czekać na zgłoszenia czy wiadomości. Serio, to tak nie działa.

Tym bardziej, im bardziej ni cholery nie wiem, co masz myśli i co się zadziało....

PS Muszę się poprawić, choć sytuacji to nie wyjaśnia- wiadomości/zgłoszenia, czyli trzy pod rząd w odstępie minut, całe... 13 minut temu, otrzymałem od podmiotu lirycznego...

Odnośnik do komentarza

Z całym szacunkiem, ale chyba ktoś tu nie "kuma czaczy", bo na działania tego zjeba, zwracałem uwagę około miesiąc temu, lub więcej, i nic... Ale, spoko, nie oczekuję cudów. 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Czlowieksniegu napisał:

sqr...

"Bo, pisałem na głupka do modów..."

Tak, jak szanuję Twoją wiedzę tak.... - wiadomości do mnie nie napisałeś,
Stąd podpowiedź/sugestia... już pal licho, że mody mają, co za zaskoczenie, rodziny, pracę, życie osobiste, takie tam.. ale nie oczekuj, że w niedzielny wieczór z wypiekami na twarzy będziemy czekać na zgłoszenia czy wiadomości. Serio, to tak nie działa.

Tym bardziej, im bardziej ni cholery nie wiem, co masz myśli i co się zadziało....

PS Muszę się poprawić, choć sytuacji to nie wyjaśnia- wiadomości/zgłoszenia, czyli trzy pod rząd w odstępie minut, całe... 13 minut temu, otrzymałem od podmiotu lirycznego...

bardzo interesujce podejscie moderatora:

 

1. zatrzymac wpis z obrazliwym tytulem

2. pochylic sie w bolu nad sprawca i tylko jego pytac o zrodlo problemu

 

bo jest dluzej na forum - ot cala prawda o bezstronnym podejsciu

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kalcjusz napisał:

bardzo interesujce podejscie moderatora:

 

1. zatrzymac wpis z obrazliwym tytulem

2. pochylic sie w bolu nad sprawca i tylko jego pytac o zrodlo problemu

 

bo jest dluzej na forum - ot cala prawda o bezstronnym podejsciu

 

Nie czas bycia na tym forum określa wiedzę i metytoryke. ty zweryfikuj ile czasu poświęciłeś na złośliwe działanie,a ile na sensowne wpisy... 

Odnośnik do komentarza

sqr

"Z całym szacunkiem, ale chyba ktoś tu nie "kuma czaczy", bo na działania tego zjeba, zwracałem uwagę około miesiąc temu, lub więcej, i nic... Ale, spoko, nie oczekuję cudów.  "

Uznałem, że nie warto się denerwować i dlatego odpiszę tak:
- nie mam od Ciebie ani jednej wiadomości...
- nie mam od Ciebie ani jednego zgłoszenia...
I dlatego podpowiem, zanim napiszę więcej i inaczej niż powinienem- prześlij śnurek do moda/modów, do których wtedy "uderzałeś".

Dwa- przez szacunek dla niedzielnego wieczoru i swojej Rodziny odpowiem zwięźle- jeśli uważasz, że ktoś, patrz wyżej, dał plamę, to słabym, mimo wszystko, wyjściem jest tworzenie takich wpisów.


Kalcjusz... widać, nie do końca lub wcale nie zrozumiałeś mojego pierwszego wpisu w tym ścieku, dla niepoznaki nazwanego wątkiem.
Podpowiem- "że mody mają, co za zaskoczenie, rodziny, pracę, życie osobiste, takie tam.. ale nie oczekuj, że w niedzielny wieczór z wypiekami na twarzy będziemy czekać na zgłoszenia czy wiadomości. Serio, to tak nie działa."
+ że mogą "coś" przeoczyć, na przykład.....

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie