Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

Panzer- ale to wszystko wiemy...

Tyle, że... patrz na zadane przeze mnie pytania. Na które od wiernych i wyznawców niestety nigdy nie uzyskałem merytorycznej odpowiedzi.


PS To tak, jak strefy czystego transportu... i ... jeden z uzgodnionych-zaakceptowanych-podpisanych "kamieni milowych"... Nie dyskutuję z ich sensem lub brakiem takiego, ale z formalizmami, na które MM jak najbardziej się zgodził.


PS Ostatnio, to a propos osób o nienachalnej inteligencji lub całkowitym braku wiedzy, dyskutowałem o przemyśle drzewnym i potężnym imporcie... sklejki z Kazachstanu. Są twarde, także rządowe, dane, ile setek tys ton do Polski przyjechało. O tym, że to niemożliwe, miałoby świadczyć fakt, że w Kazachstanie się aż tyle sklejki nie produkuje, a nawet jeśli, to rosyjskie przedsiębiorstwa, a od nich przecież nie kupujemy :-)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Panzer- ale to wszystko wiemy...

Tyle, że... patrz na zadane przeze mnie pytania. Na które od wiernych i wyznawców niestety nigdy nie uzyskałem merytorycznej odpowiedzi.


PS To tak, jak strefy czystego transportu... i ... jeden z uzgodnionych-zaakceptowanych-podpisanych "kamieni milowych"... Nie dyskutuję z ich sensem lub brakiem takiego, ale z formalizmami, na które MM jak najbardziej się zgodził.

Chcesz podjac walke z wiatrakami.... merytorycznej odpowiedzi nie dostaniesz...

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Czlowieksniegu napisał:

PS Ostatnio, to a propos osób o nienachalnej inteligencji lub całkowitym braku wiedzy, dyskutowałem o przemyśle drzewnym i potężnym imporcie... sklejki z Kazachstanu. Są twarde, także rządowe, dane, ile setek tys ton do Polski przyjechało. O tym, że to niemożliwe, miałoby świadczyć fakt, że w Kazachstanie się aż tyle sklejki nie produkuje, a nawet jeśli, to rosyjskie przedsiębiorstwa, a od nich przecież nie kupujemy :-)

Przez Turcję do Europy dociera sporo rosyjskiego gazu, Turcy go dyskretnie magazynują, mieszają, refakturują i jest ok.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Panzer... ale przyznaj, że przyznanie takiego odznaczenia, przez jedną- odchodzącą kreaturę, jeszcze większej mizerii umysłowej, to pomysł z "fantazją"... Jakby, np, z Trynkiewicza zrobić dyrektora przedszkola...- wg coś tego kalibru.

Wiocha... wiocha  i jeszcze raz wiocha... chlopa ze wsi... i tak dalej... sam wiesz co mam na mysli... 🤦

Odnośnik do komentarza

Panzer... gdyby to nie było straszne, to może byłoby i śmieszne...
Można dyskutować, czy np menora i/lub flaga Ukraińska powinny-mogą być, np, w budynku Sejmu, ale znajmy umiar...
Zwłaszcza, że już po Świecie się film niesie i już jest do plemiennej nap...ki wykorzystywany...


PS Fascynujące będzie oglądanie czy czytanie informacji, że w raju nad Wisłą nie ma antysemityzmu, jest za to pełne współżycie religii czy kultur...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Panzer... gdyby to nie było straszne, to może byłoby i śmieszne...
Można dyskutować, czy np menora i/lub flaga Ukraińska powinny-mogą być, np, w budynku Sejmu, ale znajmy umiar...
Zwłaszcza, że już po Świecie się film niesie i już jest do plemiennej nap...ki wykorzystywany...


PS Fascynujące będzie oglądanie czy czytanie informacji, że w raju nad Wisłą nie ma antysemityzmu, jest za to pełne współżycie religii czy kultur...

Bylo by smiesznie... ale jest tragicznie... jakos nie wierze w ta wielka zmiane... nie mam uprzedzen...ALE.... na dzis to polski Parlament jest dla mnie osobiscie cyrkiem z pajacem na czele...

Nich chce nikogo obrazic... jesli tak jest to przepraszam 

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie