Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Pilotowałeś kiedyś cokolwiek? Już nawet nie pytam o stałopłaty, ale o cokolwiek. Pilotowałeś kiedyś coś, co ma przerywacze?

Nie, nie pilotowałem. Jestem absolwentem MEL-u. Od blisko 30 lat pracuję w wyuczonym zawodzie w biurach konstrukcyjnych i technologicznych. Miałem w swojej karierze do czynienia z obiektami od klasy switchblade do sporych samolotów wielosilnikowych. I im dłużej chodzę po tym świecie tym rzadziej mi się zdarza wygłaszać kategoryczne opinie ex-cathedra. Zwłaszcza o rzeczach, z którymi mam do czynienia zawodowo.

  • Super 2
Napisano
5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Pilotowałeś kiedyś cokolwiek? Już nawet nie pytam o stałopłaty, ale o cokolwiek. Pilotowałeś kiedyś coś, co ma przerywacze?

Владимир Сергеевич Пышнов byłby zachwycony Twoim postem. Powinieneś korygować jego fundamentalne prace o aerodynamice i mechanice lotu samolotu. Prace na tyle fundamentalne, że nie tylko ZSRR/Rosja korzystają z nich do dziś, ale także są tłumaczone na świecie.

Jedburg  a ty jesteś pilotem wojskowym ??? , le masz godzin nalotu ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie