Lycena33 Napisano 14 Marzec 2024 Napisano 14 Marzec 2024 Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał: Pilotowałeś kiedyś cokolwiek? Już nawet nie pytam o stałopłaty, ale o cokolwiek. Pilotowałeś kiedyś coś, co ma przerywacze? Nie, nie pilotowałem. Jestem absolwentem MEL-u. Od blisko 30 lat pracuję w wyuczonym zawodzie w biurach konstrukcyjnych i technologicznych. Miałem w swojej karierze do czynienia z obiektami od klasy switchblade do sporych samolotów wielosilnikowych. I im dłużej chodzę po tym świecie tym rzadziej mi się zdarza wygłaszać kategoryczne opinie ex-cathedra. Zwłaszcza o rzeczach, z którymi mam do czynienia zawodowo. 2
M81 Napisano 14 Marzec 2024 Napisano 14 Marzec 2024 JR2 w serwisie X: „Source: Stats concerning FAB-xxx/UMPK bombs employed by tactical aviation (fortnight): - average daily: 92 - recent most dangerous area: Ocheretino (near Avdiivka) 98 attacks during the last 5 days Comment on 92: 23 x Su-34 sorties/day is enough (4 x FAB-xxx/UMPK per day https://t.co/PxJROzQxyK” / X (twitter.com)
Landszaft Napisano 14 Marzec 2024 Napisano 14 Marzec 2024 5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: Pilotowałeś kiedyś cokolwiek? Już nawet nie pytam o stałopłaty, ale o cokolwiek. Pilotowałeś kiedyś coś, co ma przerywacze? Владимир Сергеевич Пышнов byłby zachwycony Twoim postem. Powinieneś korygować jego fundamentalne prace o aerodynamice i mechanice lotu samolotu. Prace na tyle fundamentalne, że nie tylko ZSRR/Rosja korzystają z nich do dziś, ale także są tłumaczone na świecie. Jedburg a ty jesteś pilotem wojskowym ??? , le masz godzin nalotu ???
Rekomendowane odpowiedzi