Skocz do zawartości
  • 0

Co się mogło stać z tą monetą?


adam1234

Pytanie

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Czołem Waszmościom.

39 minut temu, canabis.dw napisał:

prędzej dekarza ;)

Jak najbardziej - podkładka pod gwoździe, przy kryciu dachu papą (lub eternitem) była droższa niż to 10 groszy.

(znam temat osobiście)

 

pzdr.

stani

Napisano
10 hours ago, toyotomi napisał:

Czołem Waszmościom.

Jak najbardziej - podkładka pod gwoździe, przy kryciu dachu papą (lub eternitem) była droższa niż to 10 groszy.

(znam temat osobiście)

 

pzdr.

stani

W pobliżu miejsca znaleziska jest parę opuszczonych chałup z eternitem.

Lecz odległość od najbliższej chałupy do miejsca znalezienia monety to około 1 km.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie