adam1234 Napisano 18 Czerwiec 2023 Napisano 18 Czerwiec 2023 Znaleziona parę dni temu w lesie. 10 groszy z 1961r Czyżby to sprawka myśliwego? Pozdrawiam Adam
toyotomi Napisano 18 Czerwiec 2023 Napisano 18 Czerwiec 2023 Czołem Waszmościom. 39 minut temu, canabis.dw napisał: prędzej dekarza ;) Jak najbardziej - podkładka pod gwoździe, przy kryciu dachu papą (lub eternitem) była droższa niż to 10 groszy. (znam temat osobiście) pzdr. stani
adam1234 Napisano 19 Czerwiec 2023 Autor Napisano 19 Czerwiec 2023 10 hours ago, toyotomi napisał: Czołem Waszmościom. Jak najbardziej - podkładka pod gwoździe, przy kryciu dachu papą (lub eternitem) była droższa niż to 10 groszy. (znam temat osobiście) pzdr. stani W pobliżu miejsca znaleziska jest parę opuszczonych chałup z eternitem. Lecz odległość od najbliższej chałupy do miejsca znalezienia monety to około 1 km.
kolczyk96 Napisano 23 Czerwiec 2023 Napisano 23 Czerwiec 2023 Witam ! Też skłaniał bym się w kierunku dekarza. Wywinięte krawędzie otworu wyglądają niestety jakby przyklepane młotkiem. Pozdrawiam! Marek.
Pytanie
adam1234
Znaleziona parę dni temu w lesie.
10 groszy z 1961r
Czyżby to sprawka myśliwego?
Pozdrawiam Adam
4 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Temat został przeniesiony do archiwum
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.