-
Zawartość
424 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez adam1234
-
Znalazłem, to nie jest Grosz koronny SAP jak mówił Puszczyk12 i abcd, tylko to jest grosz Prus Południowych.
-
-
Będzie z tym problem bo jestem na wyjeździe i nie mam żadnego zeszytu pod ręką ale coś postaram się wymyślić.
-
-
-
Mi to wygląda na pamiątkowy żeton krzyżacki z Malborka, bez wartości. Parę lat temu też ktoś coś takiego znalazł.
-
Dlaczego nie były bite w Polsce?
-
Znalazłem takie monety z PRL. 2x 20 groszy z 1973 bez znaku mennicy 50 groszy z 1975 i 1976 bez znaku mennicy.
-
