-
Zawartość
393 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Zawartość dodana przez adam1234
-
Mnie jakoś kleszcze nie gryzą tylko komary, a właśnie prawda to jest bo ktoś mówił że jak się pije alkohol to kleszcze bardziej się przyciągają niż na tych co nie piją.
-
Pudełko z monetami w sklepiku na lotnisku
temat odpowiedział adam1234 → na adam1234 → Nasze odkrycia (bez identyfikacji)
Ja kiedyś będąc w MC na autostradzie A2 widziałem eurocenty wrzucone do tej skarbonki niestety nie wiem z jakiego kraju były owe eurocenty bo były przykryte groszami -
Witam dwa lata temu byłem na lotnisku w Poznaniu. Podczas kupna pamiątki na lotnisku w sklepie zobaczyłem takie małe drewniane pudełko z zagranicznymi monetami ( było tam chyba z kilka monet w oczy rzuciły mi się brytyjskie pensy). Szkoda że się nie zapytałem czy można wziąć te monety, Czy na innych lotniskach w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk) są takie pudełka z zagranicznymi monetami? Czy spotkaliście się z czymś takim?
-
Dzięki!
-
Witam jestem w posiadaniu takiej monety. Średnica monety to 18 mm Chińska, japońska czy koreańska? Jaki to nominał i rok.
-
Dzięki wielkie! myślałem że to zagraniczna stara monetka jest gdzieś z Turcji czy Egiptu bo widziałem jakby pismo arabskie na tym medalu
-
Witam posiadam taką monetę z wizerunkiem władcy lub króla. Średnica tej monety to 19 mm Moneta jest z brązu lub miedzi Moneta nie jest przyciągana przez magnes.
