Jump to content

kolczyk96

Forum members
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ile taniej benzyny z nich było! W/g tzw.karty drogowej robiły po 300 km w ciągu ośmiu godzin pracy i nawet zdążyli załadować te małe wywrotki! Pozdrawiam! Marek.
 2. Nie spotkałem jeszcze kubka do żywicowania drzew zrobionego z mosiądzu. A pamiętam jak kiedyś całe hektary lasu były żywicowane. Mam ich kilka na działce, wszystkie zrobione z blachy ocynkowanej , lub starsze , większe z cynkowej. Poza tym ten kołnierz nie pozwalał by na włożenie go w podcięcie wykonane na drzewie. No i ten otwór w dnie. To nie jest kubek do żywicy. Pozdrawiam! Marek.
 3. Witam! Spróbuj skontaktować się w necie z ,, Bractwo ORP Warszawa " na pewno Ci pomogą. Pozdrawiam! Marek.
 4. A dlaczego nie np. M Z ? Wujek G ma tego tyle , że dałem sobie spokój. Próbuj . Zamki , drzwi , okucia meblowe , etc. Pozdrawiam! Marek..
 5. Jesteście super! Paranienormalni to chłopcy! dawno się tak nie uśmiałem , chociaż pewnie nie powinienem. biar_1 , ManyFace , sqr . Wybaczcie. Na moim profilowym są faje , szable i chyba prawe kopytko z przedniego biega , z tym że niewiele warte historycznie , kilkuletnie. Napoleon North pozdrawiam Cię no i wirtualnie kropię wodą ze spirytusem to tak w dyngusa i dla zdrowotności. Pozdrawiam! Marek.
 6. Sorry! Klamra ta sama ale u mnie odwrotnie założona. Nie spojrzałem dokładnie. Przepraszam.
 7. Szwecja. Mój jest oznakowany T.16 i są trzy korony. Różni się też klamrą. Pewnie wersja starsza lub młodsza. Pozdrawiam! Marek.
 8. endriu241 ja mam wątpliwości co do tego pierścienia. Pierścień olejowy tzw.zgarniający silnika spalinowego ma sprężynkę rozprężającą ale wewnątrz pierścienia. Od strony tłoka. Na tym zdjęciu jest ona na zewnątrz czyli od strony cylindra , co nie ma sensu bo szybko by się wytarła i nie spełniała swojego zadania. To wygląda jak by element ruchomy tego układu mechanicznego raczej tłoczysko niż tłok poruszał się wewnątrz tego pierścienia i właśnie przez niego był smarowany. Pozdrawiam! Marek.
 9. Wydaje mi się , że to jest narzędzie do tzw. kielichowania starych rur wodociągowych wykonanych z ołowiu. Pozdrawiam! Marek.
 10. Biorąc pod uwagę koszta które może taka decyzja za sobą pociągnąć jestem przekonany , że ten , sądząc pogłosie młody nadleśniczy sam tego nie wymyślił. Ale jak przeczytałem obowiązuje całkowity zakaz politykowania. Pozdrawiam! Marek.
 11. Lang80 to chyba wystarczy. Odpowiem Ci tak w połowie przyszłego tygodnia. Tak się składa , że mam b.dobrego znajomego , historyka i grafologa sądowego. Już go tym tematem zainteresowałem. Pozwolisz , że na priv bo torba5 jest w stanie zdiagnozować u mnie schizofrenie. Własną sześćdziesiątkę w zeszłym roku pokropiłem zacnym trunkiem. I dlatego wolał bym zejść tak jak poeta , którego już przeżyłem o ponad 14 lat na jakąś gruźlicę czy inną cholerę . Ale uchowaj !!! Nie na schizofrenię zdiagnozowaną przez dyletanta! Pozdrawiam! Marek.
 12. matama51 chyba żartujesz. Mi to wygląda na podpis. Może to być nawet taki niemiecki poeta. Lang80 daj trochę więcej tego odręcznego tekstu , chociaż parę linijek . Z ośmiu literek niestety. Każdy grafolog wymięka. Pozdrawiam! Marek.
 13. Dzięki vis 1939 za tego linka do ermy. Nie wiedziałem , że mam taką perełkę! Stan magazynowy , są jeszcze ślady starego oleju.Kupiłem to pudełko kilka lat temu za jakieś drobne na rynku w Gdańsku-Przymorzu. Pozdrawiam! Marek.
×
×
 • Create New...

Important Information