Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę się poprawić... Mistrz power-pointa ze swoją "szczerością", to nic wobec:

 

"Polska Press Grupa wyróżniła osoby, które w tym niezwykle trudnym roku w sposób szczególny przysłużyły się bezpieczeństwu Polski i Polaków:

[...]

Nagroda została wręczona w siedmiu kategoriach. Otrzymali ją:

  • prezes NBP Adam Glapiński - bezpieczeństwo finansowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

prezes NBP Adam Glapiński - bezpieczeństwo finansowe

O kurwa, to tak jakby złodziejowi tą nagrodę dać. Albo Pawłowicz i Kaczyńskiemu za zwiększanie dzietności w kraju. Albo zeru za reformę sądownictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości... Co ukradł? Jakieś dowody? Czy tylko pierdzielisz trzy po trzy? Jedź do paru krajów z polityką przyjmowania uchodźców to Polska wyda ci się najczystszym i najbezpieczniejszym miejscem w UE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

Co prawda prosiłem, żeby nie karmić, ale ponieważ udało ci się powiązać Glapińskiego z migrantami, to specjalnie dla ciebie i bliźniaków... ot tak, z miękiszona:

 

Większego chaosu i kłopotów, niż mamy obecnie w sądownictwie, już chyba mieć nie możemy.

Sądownictwo zostało doprowadzone do stanu półzapaści i myślę, że będzie wegetowało do momentu, gdy nastąpi jakaś poprawa, a może i szersza zgoda na zmiany. Dziś jest gorzej, niż było.

 

Mateusz Morawiecki - w tygodnik "Sieci" o niedoszłym (?) delfinie Zbigniewie Ziobro....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne poprawiło ją nieuznawanie innych sędziów przez tych jedynie słusznych znaczy kastowych... Pytałem już. Za czym tak tęskno z rządów lewactwa i liberalstwa? Odpowiedzi jakoś nie było więc ponawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

Może mała, kolejna, prośba- nie stosuj słów, których znaczenia ni w ząb nie ogarniasz.
Chyba, że podasz mi, kiedy ostatni raz w Polsce u władzy lewactwo było..

 

 

PS Bjar- cytując, jemu, czyli Glapińskiemu, się należało.. I nagroda, i podwyżka z, w kwocie brutto:

794 771 zł 2019

946 871 zł 2020

1 115 739 zł 2021

dla kogoś, kto wg rankingu "Global Finance" wypada duuuużo gorzej niż prezesi narodowych banków Gruzji, Wietnamu, czy innego Paragwaju, jest oczywistą oczywistością...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ci umknęło, że pejoratywne określenie rozciągnęło się na szerszy krąg niż tylko radykałów. Choć jeśli spojrzeć na główne aspekty działalności i postulaty programowe- brak ekonomicznych i prospołecznych- to można i dzisiejszą kawiorową lewicę podpiąć pod radykałów...

Teraz ty... Za czym tęsknisz z dobrodziejstw rządów psl, sld, platforma? 

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr...

Może mała, kolejna, prośba- nie stosuj słów, których znaczenia ni w ząb nie ogarniasz.
Chyba, że podasz mi, kiedy ostatni raz w Polsce u władzy lewactwo było..

 

 

PS Bjar- cytując, jemu, czyli Glapińskiemu, się należało.. I nagroda, i podwyżka z, w kwocie brutto:

794 771 zł 2019

946 871 zł 2020

1 115 739 zł 2021

dla kogoś, kto wg rankingu "Global Finance" wypada duuuużo gorzej niż prezesi narodowych banków Gruzji, Wietnamu, czy innego Paragwaju, jest oczywistą oczywistością...

 

a tu np inna ocena niż graczy kursowych National Bank of Poland: Best Central Bank Governance Europe 2021 | CFI.co

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr

Awansem, kilka dni temu dałem:

Wziąłem notes, długopis, poszedłem do najbliższych sklepów i się bardzo zdziwiłem. Wbrew niektórym stacjom telewizyjnym, nieposiadanym przez polski kapitał, cena chleba i masła jest o wiele niższa niż się cały czas informuje"

 

"Najbardziej oburzające jest, jak o inflacji wypowiadają się osoby zajmujące wysokie stanowiska w aparacie komunistycznym. Jakieś niesamowite, wysoko postawione postacie, przewożące czasów do Polski w torbach pieniądze sowieckie w celach podtrzymania komunistycznych niedobitków, autorytatywnie wypowiadają się w polskiej demokracji o inflacji"

 

"Oczekiwania inflacyjne są za wysokie. Opinia publiczna jest dezinformowana. Inflacja jest w fazie zatrzymywania się, i później spadku. Oczekiwania inflacyjne dotyczące kolejnych lat powinny maleć, ale nie maleją, bo mass-media rozkręcają w ludziach przekonanie o jakimś kryzysie "

 

ale mogę poszukać wcześniejszych niż z ubiegłego tygodnia... jest w czym wybierać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niemcy były i są wielkim państwem europejskim - członkiem NATO i naszym sąsiadem - mówił Andrzej Duda w Berlinie podczas wspólnej konferencji z Frankiem-Walterem Steinmeierem. - Jesteśmy związani nićmi wynikającymi m.in. ze wspólnych interesów i historii. Na ręce prezydenta Niemiec składam podziękowania za decyzje o wysłaniu do Polski baterii Patriot.

 

Przyznaję "bez bicia", osobiście pogrubasiłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie