Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bjar_1 napisał:

279472057_381863670527735_4987726568467534045_n.jpg

Orban trzeba załatwić bez mydła. Na pewno nie wywalać (jeszcze) z NATO i UE, bo na takie działanie właśnie czeka. Wysłać na początek kontyngent do odstraszania (via. Mołdawia) i pomocy humanitarnej (Ukraina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar

"Yeti, ale co Cię dziwi? Przecież to najwyższy dostojnik KK.  "

Ale czy ja coś, że mnie dziwi?
Nie chciało mi się, po prostu, dłuższej cytaty wklejać- wierzę w inteligencję części Użytkowników....

 

Choć z drugiej strony patrząc ile i jak często jest przywoływana np Targowica, gdzie spory udział mieli panowie w sukienkach, to jakby w tą inteligencję nie bardzo wierzę...


PS A patrząc, że dziś 3 maja i Konstytucja, to polecam wyznawcom i niedowiarkom sprawdzenie, jak wielkie ilościowo i jakie znaczenie miała potężna część wyższego kleru, patrząca z utęsknieniem gratis lub za ruble, na Moskwę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

Dla tych co ciągle wierzą że kościołowi zależy na czymś więcej niż pieniądze i władza 

To że biały pajac sobie pierloli to niech sobie pierloli. Ale propaganda dostanie taki wiatr że hej. Zdrajca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Otako. Oświadczenia Ławrowa i rosyjskiego MSZ przeciwko Żydom pomogły Ukrainie

 

Jerozolima skłania się do wysłania nam obronnej pomocy wojskowej, czego wcześniej nie robiono, podała gazeta Haaretz, powołując się na izraelskich urzędników.

 

Kraj zniósł też z Estonii zakaz dostarczania broni wyprodukowanej w Izraelu."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bjar

"To że biały pajac sobie pierloli to niech sobie pierloli. Ale propaganda dostanie taki wiatr że hej. Zdrajca... "

Zajrzyj na prawilne strony w internetach... większość broni wypowiedzi Franciszka, próbując tłumaczyć z polskiego na ich...

 

PS Teraz należy oczekiwać porównań, że skoro przy Trumpie Putin by nie wyskoczył, to przy prawdziwym papieży Ratzingerze podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź te strony...  Ta roszada tego putinowskiego komucha Bergoglio z Benedyktem nie wygląda na przypadkową. Ruscy zawsze działają na wielu frontach i długoczasowo. Nawet dziś w parlamencie ue zebrali się zausznicy fiutina by debatować o tym jaka Polska jest zła. Przypadek?

NEWPOPE1.jpg

  • Tak trzymać 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślisz, że fiutin działa tylko w moskwie? Zobacz ilu zauszników ma we władzach ue... Był już przykład wyboru politycznego papieża. Tyle że wyszedł na dobre wszystkim prócz komuchom. Teraz mogło być odwrotnie bo, że to tylko debilizm wypowiedzi tego pajaca chyba nikt nie wierzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubić może, albo nie lubić, ale to ich szef, któremu są posłuszni.

W każdym bądź razie to albo fiutinowski piesek, których już kilku nam się z okazji wojny objawiło, albo pożyteczny idiota. Nie mówiąc już o tym, że takimi wypowiedziami powoduje dalszy rozłam KK i go deprecjonuje (to akurat in plus).

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bjar_1 napisał:

Lubić może, albo nie lubić, ale to ich szef, któremu są posłuszni.

W każdym bądź razie to albo fiutinowski piesek, których już kilku nam się z okazji wojny objawiło, albo pożyteczny idiota. Nie mówiąc już o tym, że takimi wypowiedziami powoduje dalszy rozłam KK i go deprecjonuje (to akurat in plus).

czy in plus to się okaże, jak wejdzie zamiast niego islam i wojujący ateizm:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie