Jump to content

Morski Dywizjon Lotniczy- zdjęcia i materialy.

Recommended Posts

• Replies 194
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie nie dublują się, a wyszukiwać nie będę.

Ten jeden raz to tylko potwierdzenie mojego pierwszego wpisu o tym, że w "nowym" dziale zdjęcia będą się powtarzać. Zdjęcia , które się nie dublują z powodzeniem można by zamieszczać w działach - lotnicy, żołnierze lotnictwa etc. Widać, że wiesz lepiej i masz swoje zdanie. Za to daję Tobie duży punkt  i serdecznie pozdrawiam.

C

Widzisz, ja zawsze miałem i mam sentyment do  Morskiego Lotnictwa. Kiedy wprowadzałem kolejne lotnicze wątki, jakoś nie wyszło z wyodrębnieniem i bardzo żałuję, że nie wyszło. Żałuję również , że żaden z Was, Sympatycy Lotnictwa, nie próbowal tego zrobić.I przy okazji wątku Kolomana o 1 PL, pomyślałem , że nadeszła pora. ..

Że fotografie będą się dublowały? Zdarzały się i zdarzają  w różnych wątkach. Ba, Soda w kolejnych  nickach notorycznie zamieszczał w Bodziowych wątkach duble , z premedytacją  "czerpał natchnienie" z innych części. Bywało, że w lotniczych i nikt mu nie zwrócił uwagi. Przez ostatni rok... i nikt. 

Ja ten wątek poprowadzę, poczyniłem wcześniej wstępne  usunięcie dotyczących MD Lot. zdjęć. Tak, że nie będzie takiej opcji, że się będą tutaj dublować. Natomiast jeśli pojawią się zdjęcia, które Ty zamieściłeś wcześniej,podaj namiar jw.,to  po prostu usunę swoje. W przypadku zakwestionowanego przez Ciebie zdjęcia, przyznaj , ze moja rodzielczość jest większa, niż ta , która jest na stronie 6 w 27 części. Ale pal sześć.

Pozdrawiam serdecznie

Posted (edited)

Dokładam Schrecka  z hangarami, nabrzeżem, slipem, żurawiem i motorówkami obsługi. Puck, sierpień 1926 roku. Plus cywilny hydroplan Junkers G-23W.

L.1. czeska-2 08.1926.jpg

Edited by ptasznik