Jump to content

Będzie serial o zamachu w Berlinie


les05
 Share

Recommended Posts

Znając Niemców można się spodziewać, że głównym sprawcą zamachu będzie Polak a Amri musi go zabić, by nie doszło do większej tragedii. 

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-13/bedzie-serial-o-zamachu-w-berlinie-zamachowiec-najpierw-zamordowal-polskiego-kierowce/?ref=aside_najnowsze

Niemcy. Będzie serial o zamachu w Berlinie. Zamachowiec najpierw zamordował polskiego kierowcę

Serial ma mieć sześć odcinków - podał zajmujący się mediami niemiecki portal dwdle.de. Roboczy tytuł produkcji to "Breitscheidplatz". Prace są na wczesnym etapie - informuje "Berliner Zeitung". Nie ma jeszcze obsady ani daty rozpoczęcia zdjęć. Według cytowanego przez niemieckie media amerykańskiego pisma "Variety" serial ma być "raczej fikcyjną interpretacją tego, co mogło się wydarzyć". 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Tak jak wzruszający serial "Nazi matki, nazi ojcowie" zaczyna się  od ataku na Rosję w 1941 i nie wyjaśnia skąd Niemcy wzięli się w Warszawie tutaj będzie pierwsza scena z zamordowanym kierowcą i do końca nie będzie pewności kto i dlaczego.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, takafura napisał:

@Julekcezar Co Cię tak zbulwersowało ? To że z tego kpię czy to że tak faktycznie rozpoczyna się ten świetnie zrobiony serial ?

Że na forum, niegdyś traktującym o poszukiwaniach, historii, służącym wymianie wiedzy i kontaktów dziś obecne są prawie wyłącznie treści pasujące raczej do portalu o charakterze politycznym. Wiem, że kijem rzeki nie zawrócę i jak chcę merytorycznie porozmawiać to muszę zawitać na zagraniczne portale, ale od czasu do czasu w co bardziej rażących przypadkach obdaruję minusem. Ja wiem, że czasy łatwe nie są i o wjazd na chatę dziś nietrudno, ale jak to mawiała niegdyś pewna osoba którą znałem, chcący szuka sposobu, a nie powodu. Ja osobiście nic do ukrycia nie mam, więc piszę z normalnego kompa, ale jeśli bym był poszukiwaczem, bądź zbierał wykopki karabinów i pragnął jakiś zidentyfikować to nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć VPNa. Wystarczy odmówić sobie jedną paczkę fajek i można mieć taki na prawdę full wypas na miesiąc. A poza tym jest cała masa dziedzin, które wciąż bez obaw omawiać można, nikt jeszcze za wątek o odmianach niemieckich manierek, czy francuskich bagnetów sprawy nie zakłada. Nieliczni użytkownicy ciągle "walczą" (pozdrawiam Formozę i Toyotomi'ego), ale to już wyjątki.

Edited by Julekcezar
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Julekcezar napisał:

 Ja wiem, że czasy łatwe nie są i o wjazd na chatę dziś nietrudno(...)

Oglądałem wiele razy dziwne i zagadkowe fanty znajomych poszukiwaczy ale tak jak piszesz - na propozycję wrzucenia foty na forum wpadali w panikę. Szkoda, bo to fajna zabawa, nauka, poznawanie historii...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Julekcezar napisał:

niegdyś traktującym o poszukiwaniach, historii

O, to to! Słowo klucz: "niegdyś". Kiedyś tak... Teraz tu się wchodzi jedynie, żeby przykasztanić. Przynajmniej ja tak mam.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, bjar_1 napisał:

O, to to! Słowo klucz: "niegdyś". Kiedyś tak... Teraz tu się wchodzi jedynie, żeby przykasztanić. Przynajmniej ja tak mam.

Dziwi mnie jedna rzecz. Czemu w takim razie wciąż nazywa się odkrywca.pl, a nie na przykład politykier.pl? 

 

Może jestem jakiś dziwny, ale osobiście mam dużo bardziej interesujących rzeczy które mogę robić w wolnym czasie niż bulwersować się i zajmować kwestiami, które albo nie mają na moje życie żadnego wpływu albo na które ja wpływu nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information