Skocz do zawartości

Będzie serial o zamachu w Berlinie


les05

Rekomendowane odpowiedzi

Znając Niemców można się spodziewać, że głównym sprawcą zamachu będzie Polak a Amri musi go zabić, by nie doszło do większej tragedii. 

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-13/bedzie-serial-o-zamachu-w-berlinie-zamachowiec-najpierw-zamordowal-polskiego-kierowce/?ref=aside_najnowsze

Niemcy. Będzie serial o zamachu w Berlinie. Zamachowiec najpierw zamordował polskiego kierowcę

Serial ma mieć sześć odcinków - podał zajmujący się mediami niemiecki portal dwdle.de. Roboczy tytuł produkcji to "Breitscheidplatz". Prace są na wczesnym etapie - informuje "Berliner Zeitung". Nie ma jeszcze obsady ani daty rozpoczęcia zdjęć. Według cytowanego przez niemieckie media amerykańskiego pisma "Variety" serial ma być "raczej fikcyjną interpretacją tego, co mogło się wydarzyć".



 

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, takafura napisał:

@Julekcezar Co Cię tak zbulwersowało ? To że z tego kpię czy to że tak faktycznie rozpoczyna się ten świetnie zrobiony serial ?

Że na forum, niegdyś traktującym o poszukiwaniach, historii, służącym wymianie wiedzy i kontaktów dziś obecne są prawie wyłącznie treści pasujące raczej do portalu o charakterze politycznym. Wiem, że kijem rzeki nie zawrócę i jak chcę merytorycznie porozmawiać to muszę zawitać na zagraniczne portale, ale od czasu do czasu w co bardziej rażących przypadkach obdaruję minusem. Ja wiem, że czasy łatwe nie są i o wjazd na chatę dziś nietrudno, ale jak to mawiała niegdyś pewna osoba którą znałem, chcący szuka sposobu, a nie powodu. Ja osobiście nic do ukrycia nie mam, więc piszę z normalnego kompa, ale jeśli bym był poszukiwaczem, bądź zbierał wykopki karabinów i pragnął jakiś zidentyfikować to nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć VPNa. Wystarczy odmówić sobie jedną paczkę fajek i można mieć taki na prawdę full wypas na miesiąc. A poza tym jest cała masa dziedzin, które wciąż bez obaw omawiać można, nikt jeszcze za wątek o odmianach niemieckich manierek, czy francuskich bagnetów sprawy nie zakłada. Nieliczni użytkownicy ciągle "walczą" (pozdrawiam Formozę i Toyotomi'ego), ale to już wyjątki.

Edytowane przez Julekcezar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Julekcezar napisał:

 Ja wiem, że czasy łatwe nie są i o wjazd na chatę dziś nietrudno(...)

Oglądałem wiele razy dziwne i zagadkowe fanty znajomych poszukiwaczy ale tak jak piszesz - na propozycję wrzucenia foty na forum wpadali w panikę. Szkoda, bo to fajna zabawa, nauka, poznawanie historii...

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bjar_1 napisał:

O, to to! Słowo klucz: "niegdyś". Kiedyś tak... Teraz tu się wchodzi jedynie, żeby przykasztanić. Przynajmniej ja tak mam.

Dziwi mnie jedna rzecz. Czemu w takim razie wciąż nazywa się odkrywca.pl, a nie na przykład politykier.pl? 

 

Może jestem jakiś dziwny, ale osobiście mam dużo bardziej interesujących rzeczy które mogę robić w wolnym czasie niż bulwersować się i zajmować kwestiami, które albo nie mają na moje życie żadnego wpływu albo na które ja wpływu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie