Skocz do zawartości
  • 0

Niemieckie blachy


KamilW

Pytanie

Witam. Mam takie dwa fanty, jeden wygląda jak jakoś wajcha, drugi to kawałek blachy z tabliczką znamionową po niemiecku. Czy ktoś wie od jakich urządzeń mogą być te elementy? Będę wdzięczny za pomoc.IMG_20210328_182255.thumb.jpg.35f0c0d48280b61be4bd5787e83cf1d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Przełącznik chyba radiostacji Normale Stellung to rozmowa z własną załogą a Gesprache m. Segler to rozmowa z "żeglarzami" którą rozmowie natychmiast przełączyć w pozycję normalną. Chyba coś na zasadzie przełącznika interkom na radio. Lotnicze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się zorientowałem to Niemcy mieli tam szybowce, więc może to być element ich wyposażenia. A co do tej "wajchy" to wiecie co to może być? Czy element samolotu? Z tego co wiem to były tam Me109, Me232, He 111 i Hs129 i właśnie te ostatnie zostały zniszczone w 1945 przez załogę lotniska. Czy znajdzie się jakiś spec od niemieckiego lotnictwa? Będę wdzięczny, bo chciałbym dosyć dokładnie zidentyfikować znalezisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie