Jump to content

KamilW

Forum members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodam tylko jeszcze że przedmioty nie znajdowały się blisko siebie
 2. Z tego co się zorientowałem to Niemcy mieli tam szybowce, więc może to być element ich wyposażenia. A co do tej "wajchy" to wiecie co to może być? Czy element samolotu? Z tego co wiem to były tam Me109, Me232, He 111 i Hs129 i właśnie te ostatnie zostały zniszczone w 1945 przez załogę lotniska. Czy znajdzie się jakiś spec od niemieckiego lotnictwa? Będę wdzięczny, bo chciałbym dosyć dokładnie zidentyfikować znalezisko.
 3. Okolice Poznania, lotnisko Bednary
 4. Znalezione w okolicy gdzie było niemieckie lotnisko. Bardziej interesuje mnie czy to z jakiegoś pojazdu, czy też samodzielnej radiostacji.
 5. Witam. Mam takie dwa fanty, jeden wygląda jak jakoś wajcha, drugi to kawałek blachy z tabliczką znamionową po niemiecku. Czy ktoś wie od jakich urządzeń mogą być te elementy? Będę wdzięczny za pomoc.
 6. Oczywiście że odpłatnie A jaki byłby koszt takiego tłumaczenia, biorąc pod uwagę, że jest to starsza wersja rosyjskiego ?
 7. Witam, nie wiem czy to dobry dział na tego typu zapytanie, ale proszę o pomoc w przetłumaczeniu tego tekstu. Jest on w języku rosyjskim i jest to wpis z księgi parafialnej na temat zawarcia małżeństwa przez moich przodków, Józefa Włodarczyka i Katarzynę Tronowską prawdopodobnie z parafii w Radoryżu w województwie lubelskim w połowie XIX wieku. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
 8. Witam, proszę o identyfikację umundurowania strażaków z tego zdjęcia. W jakim czasie zostało ono mniej więcej wykonane? Za wszelką pomoc będę wdzięczny.
×
×
 • Create New...

Important Information