Skocz do zawartości

Aktualności z PZE...


bialawy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, bialawy napisał:

http://pze.org.pl/Polski_Zwiazek_Ekspolratorow/oswiadczenie_1

Normalnie Mistrzostwo świata! I jak tu chłopakom wierzyć skoro już w pierwszym zdaniu jest kłamstwo!?!?

Ech... Załamka!

PS (wyjaśnienie) - kto, gdzie i kiedy widział 31 września w kalendarzu???

A może, to po prostu pomyłka pisarska, a nie kłamstwo. Czy ty nigdy się nie mylisz? 

Nie trzeba być geniuszem, żeby wyciągnąć wnioski... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZE, jest w tej chwili jedynym podmiotem, który podejmuje walkę o prawa wszystkich poszukiwaczy i nie oszukujmy się, ma największą siłę przebicia. Jeśli uda im się zmienić przepisy, to będzie to dla wszystkich. Więc ciekaw jestem, jakie zdanie będą wtedy mieć oponenci...? 

To co robią, robią dla całego środowiska, więc skoro nie jestem w stanie pomóc, to przynajmniej nie przeszkadzam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu na żarty a tu z liścia... toż wiem że to pomyłka... kolega który proponował następne spotkanie 31 lutego też zaraz z liścia dostanie... toć to żartem było ale widać  nie wszyscy to odczytali prawidłowo.

Pozdrawiam i 3mam kciuki w walce o normalniejsze prawo... nie raz pisałem o tym jak jest absurdalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bialawy napisał:

Ja tu na żarty a tu z liścia... toż wiem że to pomyłka... kolega który proponował następne spotkanie 31 lutego też zaraz z liścia dostanie... toć to żartem było ale widać  nie wszyscy to odczytali prawidłowo.

Pozdrawiam i 3mam kciuki w walce o normalniejsze prawo... nie raz pisałem o tym jak jest absurdalne...

Nie miałem na celu nikogo bić z liścia. 

Tylko boli mnie, że w XXI wieku nasz naród nie jest w stanie stanąć po jednej stronie barykady, walcząc ze wspólnym wrogiem. Nasze środowisko ma w tej chwili jednego wroga (chory system) i zamiast bić się pomiędzy sobą, środowisko powinno się zjednoczyć i pokonać wroga, ale niestety nie potrafimy, bo każdy ma rację, a jego racja jest najlepsza. Jako potomka wielkich wojowników, aż dziw mnie bierze, jak nasi przodkowie byli w stanie pokonać wroga, wielokrotnie bardziej licznego i lepiej uzbrojonego ...? Chyba walka pomiędzy sobą jest za trudna, a charaktery i ambicje nie odróżniają wroga od swojego... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wynik zwalczenia analfabetyzmu.Teraz łatwo się dowiedzieć że "wodzowie" zawsze pchali na pierwszą linię tych szeregowych ale przy podziale łupów wodzostwo było pierwsze.Czytaci czekają aż wodzostwo coś wywalczy ale po łupy stawi się szybko i licznie.Po prostu jesteśmy świadkami rosnacej świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie