Jump to content

„Na posterunku”


Recommended Posts

No miszcz od matematyki znowu w akcji obsrywania. Pewnie srebrników zabrakło. Zresztą sam przyznaje, że gniota spłodził pod tezę i zapotrzebowanie. Kilkaset tysięcy żydów zamordowanych przez granatowych. Wychodzi, że na jednego statystycznego policjanta przypadało by ok. 20 zamordowanych. Wliczając Białorusinów i Ukraińców. Tytuł też taki co ma sugerować chęć służby a nie mus pod karą śmierci...

Zdjęcie z okładki jest jakoś opisane?

Link to comment
Share on other sites

Zdążyłem przeczytać zanim jeszcze napisał. A Ty, hienę wspierasz by miał na luksusy, tak z przekory czy przekonania. Chyba było liczone co stało się z brakującą mu liczbą żydów, o których zamordowanie oskarżył Polaków. Zobacz co sam napisał o książce. 

Link to comment
Share on other sites

Ten polanofob ma tu wierną grupę wyznawców, dla nich nowa książka mistrza to święto i uczta duchowa. Człowiekśniegu pewnie już niejednego esemesika do mistrza wysłał w podzięce. 

Jeden Leś nie znaczy nic, tak jak i jeden Schindler win z narodu nie zmyje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I co na jego szmalcownictwie wysnujesz tu, że każdy granatowy zabił ok 20  żydów?  Łącznie z cywilnymi mordercami żydów tzw "sąsiadami" wyjdzie, że miliony pomordowaliśmy a Niemcy to tylko tak przez przypadek nam pomogli. Trzeba mieć zryty berecik lub bardzo silną więź emocjonalną ze Światowym Kongresem Żydów by w te wyliczanki wierzyć. A jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o 477* 

Link to comment
Share on other sites

Marcin- w przeciwieństwie do Ciebie, jak rozumiem, jeszcze książki w rękach nie miałem i nie czytałem. Siłą rzeczy nie bardzo mogę o statystyce i szczegółach rozmawiać.
Choć dobrze czułem, że kilka osób, jak zwykle, będzie na posterunku i z góry założy, że to mało merytoryczna publikacja, a autor to Polakożerca...

Link to comment
Share on other sites

Daremny trud, dla niektórych kłamstwo jest cenniejsze od prawdy. Są jak narkomani czekający na nową dawkę i to nic, że wszyscy wokół mówią, że to zdrowiu szkodzi. Oni żyją w zupełnie innym świecie własnych fantazji stworzonych przez Grossa, Engelking, Grabowskiego itp. szamanów.

Link to comment
Share on other sites

"GP miała na wyposażeniu steny?  Facet wygląda jak by trzymał stena mk1.  "

Patrząc na ilość i okoliczności produkcji, zapewne występował wszędzie co do chronologii i okoliczności przyrody. Wliczając w to np Afrykę i wojny post-kolonialne.

Dwa- nie wiem, Ty raczej także, w jakich okolicznościach to zdjęcie zostało wykonane. Może, jak książka fizycznie do mnie dotrze, będzie informacja, skąd jest zdjęcie wykorzystane na okładkę.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

"coś" o Polnischer Baudienst czy straży pożarnej w GG wyskoczy

Ostatnio w archiwach znalazłem info o polskiej kompanii w jednym z baupionier-batalionów, Kielecczyzna, jesień '44. Ochotnicy z okolic Skarżyska. W sumie co było w domu robić, poszli, pomachali łopatą, żołd dostali, żreć tyż...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information