Skocz do zawartości

Co wygralam?


Agatka95

Rekomendowane odpowiedzi

Przetarłam okulary i nadal nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Skoro przerasta to twoje umiejętności to daruj sobie te śmieszne i bezużyteczne prima. Ale już wiem że potrafisz przesuwać klocki. To mam zadanie z podobnej dziecinnej dziedziny, w sam raz dla ciebie. Są dwa takie same moje tematy pt: "Pestki". Może zabierzesz jeden klocuszek w prezencie ode mnie?

Co to w ludziach siedzi że zamiast pomagać wprost miłują się w byciu nieużytecznie nieoryginalnymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka95- ale czego w mojej odpowiedzi nie rozumiesz?

Masz podany śnurek, gdzie sprawdzisz, co i jak.

Masz podaną informację, że na Głównym to tak niekoniecznie.

I na końcu przeniesienie wpisu do HP, żeby bałaganu na Głównym nie zrobić.

 

PS Klocki? W sumie racja- zbieram Lego od początku produkcji do końca lat siedemdziesiątych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, zerknęłam na wspólne zdjęcie człowiekaśniegu i tyfusa i już wiem że mam dwa bezrozumne dzieciaczki trolujące i mające z tego widać świetny ubaw. Ale skoro daję radę z 15 moich inteligentnych przedszkolaków to spróbujmy z dwoma potworkami naraz.

Zwykle gdy ktoś zadaje pytanie jak ja "co wygrałam" liczy na jedną z dwóch prostych, możliwych odpowiedzi:

1. wygrałaś i tu następuje wyliczenie nagród bądź wskazanie tej jednej konkretnej (proste prawda?),

2. nie wygrałaś nic - też prosta czytelna odpowiedź

 

matołek od "śnurka" niech go zatem sobie weźmie i się na nim powiesi, przeczytawsz pierwej czy w jego wskazówkach jest odpowiedź (ta prosta, jednoznaczna i oczekiwana)

matołek od "może być uścisk dłoni prezesa?" zadając takie pytanie wskazał że nie zna odpowiedzi, po co się udziela?

 

jeśli to jest poziom serwisu to nie pozostaje mi nic innego jak zadać kolejne skomplikowane pytanie:'

 

Jak mogę usunąć swoje konto z tego forum, krok po kroku?

 

Ktoś mi je polecił ale chyba bazował na opinii sprzed 20 lat. Portal zarejestrowany w Koninie (Konin ma mieszkańców ok. 75tys.) chwali się że ma 67tyś użytkowników. To cały Konin się zarejestrował.Ale mam wrażenie że zaledwie 50 do 100 userów w porywach bywa tutaj. Przy takim pomocnym serwisie jakoś mnie to nie dziwi.

 

wracam do moich dzieciaczków - ciekawe czy matołki sprostają wyzwaniu, jednak doświadczenie skłania ku negatywnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Darek- a kiedy my sobie wspólną sweetfocię robiliśmy? Było aż tak na bogato, że nie pamiętam?

Też nie pamiętam... za ostra impreza chyba była? ?
 i tak nic z tego by nie było, bo jakoś do tej pory to my w realu jeszcze się nie spotkaliśmy a co za tym idzie - marne szanse na sweetfocię z dziubkami na przykład... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatka95... możesz się biedactwo nie udzielać... bez łzy w oku, a tym bardziej żalu z naszej strony.

I futrzak ma rację z "Biedne dzieci...", bo skoro ich pani nie opanowała sztuki czytania ze zrozumieniem, to czego ich może nauczyć?

Widocznie twoja edukacja skończyła się na "Koziołku Matołku", bo z uwielbieniem o tych matołkach piszesz.

Jednakże nie pozwolę, abyś obrażała na tym Forum kogokolwiek.

Rzekłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tyfus locked this temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie