Jump to content

Agatka95

Forum members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Agatka95 last won the day on May 25

Agatka95 had the most liked content!

Community Reputation

-3 Poor

Recent Profile Visitors

85 profile views
 1. może to skłoni do działania i odpowiedzi: Ochrona danych osobowych obowiązuje zarówno przedsiębiorców prowadzących działalność stacjonarnie, jak i tych, którzy prowadzą działalność w sieci internetowej. Właściciele serwisów internetowych objęci są surowymi przepisami dotyczącymi konieczności wszechstronnej ochrony danych osobowych użytkowników. Jeśli przedsiębiorca nie wypełni zaleceń GIODO (Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych) naraża się na nałożenie kary, w wysokości maksymalnie do 200 tys. zł.
 2. to dla tego to forum ma 64995 zarejestrowanych użytkowników. lubują się w kolekcjonowaniu martwych dusz, gdy raptem aktywnych użytkowników pewnie jest nie więcej niż 100 - mam na mysli tych powtarzalnych. to forum to taki upudrowany trup jak dla mnie. z matołkami jego grabarzami. napisalam do administratora, może on cos odpowie.
 3. No i proszę, zerknęłam na wspólne zdjęcie człowiekaśniegu i tyfusa i już wiem że mam dwa bezrozumne dzieciaczki trolujące i mające z tego widać świetny ubaw. Ale skoro daję radę z 15 moich inteligentnych przedszkolaków to spróbujmy z dwoma potworkami naraz. Zwykle gdy ktoś zadaje pytanie jak ja "co wygrałam" liczy na jedną z dwóch prostych, możliwych odpowiedzi: 1. wygrałaś i tu następuje wyliczenie nagród bądź wskazanie tej jednej konkretnej (proste prawda?), 2. nie wygrałaś nic - też prosta czytelna odpowiedź matołek od "śnurka" niech go zatem sobie weźmie i się na nim powiesi, przeczytawsz pierwej czy w jego wskazówkach jest odpowiedź (ta prosta, jednoznaczna i oczekiwana) matołek od "może być uścisk dłoni prezesa?" zadając takie pytanie wskazał że nie zna odpowiedzi, po co się udziela? jeśli to jest poziom serwisu to nie pozostaje mi nic innego jak zadać kolejne skomplikowane pytanie:' Jak mogę usunąć swoje konto z tego forum, krok po kroku? Ktoś mi je polecił ale chyba bazował na opinii sprzed 20 lat. Portal zarejestrowany w Koninie (Konin ma mieszkańców ok. 75tys.) chwali się że ma 67tyś użytkowników. To cały Konin się zarejestrował.Ale mam wrażenie że zaledwie 50 do 100 userów w porywach bywa tutaj. Przy takim pomocnym serwisie jakoś mnie to nie dziwi. wracam do moich dzieciaczków - ciekawe czy matołki sprostają wyzwaniu, jednak doświadczenie skłania ku negatywnej odpowiedzi.
 4. Przetarłam okulary i nadal nie widzę odpowiedzi na moje pytanie. Skoro przerasta to twoje umiejętności to daruj sobie te śmieszne i bezużyteczne prima. Ale już wiem że potrafisz przesuwać klocki. To mam zadanie z podobnej dziecinnej dziedziny, w sam raz dla ciebie. Są dwa takie same moje tematy pt: "Pestki". Może zabierzesz jeden klocuszek w prezencie ode mnie? Co to w ludziach siedzi że zamiast pomagać wprost miłują się w byciu nieużytecznie nieoryginalnymi?
 5. Pokazała mi się informacja w moim profilu, że coś wygrałam. Ale nie widzę na forum żadnej informacji ogólnej. Ktoś coś wie?
 6. Masz medalik z wizerunkiem Św.Klary (Santa Chiara). Jej wizerunek jest łączony z postacią Św.Franciszka z Asyżu i to chyba on jest z drugiej strony. Powiedziałabym że to pamiątka z wycieczki do Asyżu, raczej współczesna.
 7. Agatka95

  Pestki

  Próbowałam już dziś wcześniej założyć ten temat ale chyba coś pokręciłam. No to podejście nr 2 - hołd dla ciężko walczących a pomijanych i zapomnianych kobiet żołnierek z Pomocniczej Służby Kobiet.
 8. Agatka95

  Pestki

  Chciałabym aby kobiety żołnierki wyszły w końcu z cienia i zapomnienia. Proponuję więc temat Pomocniczej Służby Kobiet.
×
×
 • Create New...

Important Information