Bartee Napisano 3 Styczeń 2022 Napisano 3 Styczeń 2022 52 minutes ago, formoza58 napisał: . Żałosne jak mierny kopista58 zaśmieca wątki (jak ten) tymi samymi fotami. Zdjęcie już było dodane 14 listopada przeze mnie. Widać wielkie braki w choćby minimalnym poczuciu własnej wartości u tego "58".
formoza58 Napisano 3 Styczeń 2022 Napisano 3 Styczeń 2022 Ajajaj, mój Ty Boże... Faktycznie, zdarzył się dubelek, ze zdjęciem, którym pierwszy zaśmieciłeś ten wątek. Mój błąd, do czego się przyznaję, jest pikuś w porównaniu z twoimi spamami... Ciesz się, póki co ;-)
Bartee Napisano 3 Styczeń 2022 Napisano 3 Styczeń 2022 Jak i te pozostałe 500 dubli, tripletów, w każdym wątku jakiego się ta zomoza58 tknęła. Ale jak to Ezop pisał: Każdy człowiek ma dwie sakwy, jedną z przodu zaś drugą z tyłu. Do tej z przodu wkłada cudze grzechy zaś do tej z tyłu swoje i dlatego ich nie widzi. A i jeszcze ta choroba...
formoza58 Napisano 3 Styczeń 2022 Napisano 3 Styczeń 2022 Teraz, Bartee napisał: Ale jak to Ezop pisał: Każdy człowiek ma dwie sakwy, jedną z przodu zaś drugą z tyłu. Do tej z przodu wkłada cudze grzechy zaś do tej z tyłu swoje i dlatego ich nie widzi. O tak, po Bartee koniecznie w następnym wcieleniu " Ezop". Pasuje jak ulal. Byle się za szybko nie " ulał"
Jedburgh_Ops Napisano 7 Styczeń 2022 Napisano 7 Styczeń 2022 W dniu 21.12.2021 o 21:47, formoza58 napisał: To toczy się od okresu Soda- Barbapapa- Bartee Nie wymieniłeś całego „dorobku” tego świra. Pozwól, że przypomnę: Barbapapa, Soda, Marcellus, Agatka95, Yowita, Hujoza58, Always, Picolo, Młody duchem, Bartee - jeden i ten sam troll.
formoza58 Napisano 7 Styczeń 2022 Napisano 7 Styczeń 2022 To on tak Ciebie "potraktował" minusami? Jako kto , Soda czy Bartee? Bo okazuje się, że i pierwsze wcielenie dalej funkcjonuje. Jako Soda potraktował podobnie Kol. Boleo 54 w wątku " 14 P.Ul. Jazlowieckich". Na priv mi piszą , co to jest za " ekscelencja" i że strach mu odpowiadać , bo może popaść w " reputacyjne szaleństwo". Czyli wiedzą, o kogo chodzi, chcą mieć święty spokój. I tak funkcjonuje w ciągu ostatnich dwóch lat, w wielu wcieleniach, " jeździec bez głowy"
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się