balans Napisano 6 Grudzień 2021 Napisano 6 Grudzień 2021 10 godzin temu, Bartee napisał: Kapitalne zdjęcie z Przemyśla.
Bartee Napisano 16 Grudzień 2021 Napisano 16 Grudzień 2021 Tytuł aukcji: "Polen , Schützen Rgt. 12 , erste polnische Gefangene an Grenze bei Krzepice"
formoza58 Napisano 16 Grudzień 2021 Napisano 16 Grudzień 2021 Jeszcze jedno ujęcie z kapitulacji " Zazy".
formoza58 Napisano 21 Grudzień 2021 Napisano 21 Grudzień 2021 Teraz, miroslav napisał: To jakaś forma konkurencji sado- maso .Kto więcej zdjęć jeńców wrzuci ? Niech się Pan spyta swojego klakiera z wątku o Mokrej. To toczy się od okresu Soda- Barbapapa- Bartee, i sytuacja jest dla min. Pana znana. Wiec skąd to " oburzenie", kiedy jest od lat kilkanaście tolerowanych części tego wątku, z którego zapewne i Pan korzysta. Więc skąd nagle pański patos?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się