Skocz do zawartości
  • 0

Lotka moździerzowa


Kot2016

Pytanie

25 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ***** udaje uczonego. Może po to byś się nie schylił, po coś innego schylasz się na sto pro. Słuchaj *****,znalazłem ten przedmiot przy jakimś wykopie w Warszawie. Przy ulicy. Dla ciebie to nic,dla mnie to coś fajnego. Dla ciebie to szrot,dla mnie kawałek historii.Nie zrozumiesz tego panie ,,uczony To forum chyba jest od tego by pomóc w identyfikacji. Widziałem prośbę o identyfikację kawałka cegły,to już cię ****** nie ruszało. Wiem ******* że należysz do kółka wzajemnej adoracji dlatego będziesz ujadać. Nie wiem, jak coś ci nie pasuje to skasuj mi to konto i ..uj. Po co ciągniesz ten temat?? Co chcesz osiągnąć?? Chcesz błysnąć?? Komuś zaimponować czy pomścić kolegę od ,,myślenia" Nie rozumiem tego. Identyfikuje się tu gorszy syf i jest spoko. Co chcesz osiągnąć kontynuując ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Predi888 Nie zabrałbym tego gdybym znalazł to w innym miejscu. Lotkę znalazłem w piachu przy ulicy w Warszawie. Byłem ciekawy co to jest. Widzę że prośba o ID powoduje u niektórych buraczków dziwne reakcje. Nie wiem o co im chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj matulu kotka poniosło :)
wszytko wziął do siebie ,napluł się ,napienił ,
ale przynajmniej się ubawiłem ,bo jakoś nudno ostatnio było ,
a zamiast się japić nadaremno ,było zrobić to co matrix pisał ,
a tak krzywo trochę :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocho! Kocisko najeżyło przetłuszczoną sierść:)
Jak słucham takiego patologicznego dialektu cwaniaczka z pod trzepaka to od razu mnie litość bierze nad tak podręcznikowym przykładem biedy umysłowej.Kot rada na przyszłość - zachowania dzięki którym u patusów na dzielni uchodzisz za kozaka, między normalnymi ludźmi robią z ciebie debila.Chcesz być debilem całe życie?

Lotka jest od pocisku 82mm O-832D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palcem się nie da głupku ,tego już w podstawówce na biologi uczyli :),ale widać nauk się nie pobierało ,toż i głupek nam tu amoku nerwowego dostał .
Kndonomaroko a co ma lewactwo do tej nader ciekawej awanturki ,może wpierw sobie poczytaj o lewicy i prawicy ,na dłonie spójrz bo może masz nie daj Boże dwie lewe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot2016 (250 / 42)
2018-12-04 19:45:03
Uuuu cóż za fachowa wypowiedź,przebłysk inteligencji.Długo nad tym myślałeś???"

Uprawiasz napoleonizm i zdziwiony?

Chciałbym zapytać,a raczej upewnić się czy to Rosyjski moździerz. Jeżeli tak, to z jakiego pocisku może pochodzić."
(btw,to w końcu wg Ciebie lotka"/moździerz"/pocisk"
ew granat...)

Znaczy jak ruski to zostaje a jak szkop to na złom?(ew na odwrót)
Przy takim stanie tego szrota,po którego 99% by nawet się nie schyliło(stąd apoleonizm") identyfikacja wydaje się zbędna i takowe pytanie na forum może się wydawać dziwne i powodować ironie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie