Jump to content

Kot2016

Forum members
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kot2016

 1. Dzięki za pomoc panowie. Erih,możesz podrzucić jakiś link gdzie znajdę fotkę podobnego wskaźnika? Staram się znaleźć cokolwiek na ten temat i nic... Niestety na razie nie mogę podać wymiarów ,,tabliczki" gdyż właściciel przedmiotów nie odbiera telefonów. Jeżeli się odezwie poproszę o przesłanie wymiarów. Pozdrawiam.
 2. Okucie pasa,czy sakwy? Przedmiot wykonany prawdopodobnie z ołowiu.
 3. Co oznacza M. P. i z czego może pochodzić ten przedmiot? Rowerowa?
 4. Witam,miedziana zdobiona blaszka. Wydaje mi się że cieńsza strona była w czymś zamocowana. Przypomina nóż bez uchwytu ale materiał z którego jest wykonana jest zbyt delikatna. Co do samych zdobień,mam wrażenie że widać tam krzyż i koronę,reszta słabo czytelna.
 5. Debil to cie palcem robił i u ciebie w rodzinie debilizm jest dziedziczny.
 6. Predi888 Nie zabrałbym tego gdybym znalazł to w innym miejscu. Lotkę znalazłem w piachu przy ulicy w Warszawie. Byłem ciekawy co to jest. Widzę że prośba o ID powoduje u niektórych buraczków dziwne reakcje. Nie wiem o co im chodzi.
 7. warmiak1955 za to twoja stara jest tam jest tam mile widziana.
 8. Kolejny ***** udaje uczonego. Może po to byś się nie schylił, po coś innego schylasz się na sto pro. Słuchaj *****,znalazłem ten przedmiot przy jakimś wykopie w Warszawie. Przy ulicy. Dla ciebie to nic,dla mnie to coś fajnego. Dla ciebie to szrot,dla mnie kawałek historii.Nie zrozumiesz tego panie ,,uczony To forum chyba jest od tego by pomóc w identyfikacji. Widziałem prośbę o identyfikację kawałka cegły,to już cię ****** nie ruszało. Wiem ******* że należysz do kółka wzajemnej adoracji dlatego będziesz ujadać. Nie wiem, jak coś ci nie pasuje to skasuj mi to konto i ..uj. Po co ciągniesz ten temat?? Co chcesz osiągnąć?? Chcesz błysnąć?? Komuś zaimponować czy pomścić kolegę od ,,myślenia" Nie rozumiem tego. Identyfikuje się tu gorszy syf i jest spoko. Co chcesz osiągnąć kontynuując ten temat.
 9. Dziękuję Predi888. To zawsze jakiś trop. Pozdrawiam.
 10. Domyśliłem się,dłuższe myślenie mogło wywołać u ciebie utratę przytomności. Dobra już nie ważne,nie wysilaj się. Posiedzę sobie w necie i może sam to ogarnę. Bez łachy. Pozdrawiam.
 11. Uuuu cóż za fachowa wypowiedź,przebłysk inteligencji.Długo nad tym myślałeś???
 12. Witam,Lotka moździerza. Chciałbym zapytać,a raczej upewnić się czy to Rosyjski moździerz. Jeżeli tak, to z jakiego pocisku może pochodzić.
 13. Dzięki Predi888!!!! Nie byłem pewien czy to Flak,a jednak. Jeszcze raz dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information