Jump to content

Kot2016

Forum members
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzięki za pomoc panowie. Erih,możesz podrzucić jakiś link gdzie znajdę fotkę podobnego wskaźnika? Staram się znaleźć cokolwiek na ten temat i nic... Niestety na razie nie mogę podać wymiarów ,,tabliczki" gdyż właściciel przedmiotów nie odbiera telefonów. Jeżeli się odezwie poproszę o przesłanie wymiarów. Pozdrawiam.
 2. Okucie pasa,czy sakwy? Przedmiot wykonany prawdopodobnie z ołowiu.
 3. Co oznacza M. P. i z czego może pochodzić ten przedmiot? Rowerowa?
 4. Witam,miedziana zdobiona blaszka. Wydaje mi się że cieńsza strona była w czymś zamocowana. Przypomina nóż bez uchwytu ale materiał z którego jest wykonana jest zbyt delikatna. Co do samych zdobień,mam wrażenie że widać tam krzyż i koronę,reszta słabo czytelna.
 5. Debil to cie palcem robił i u ciebie w rodzinie debilizm jest dziedziczny.
 6. Predi888 Nie zabrałbym tego gdybym znalazł to w innym miejscu. Lotkę znalazłem w piachu przy ulicy w Warszawie. Byłem ciekawy co to jest. Widzę że prośba o ID powoduje u niektórych buraczków dziwne reakcje. Nie wiem o co im chodzi.
 7. warmiak1955 za to twoja stara jest tam jest tam mile widziana.
 8. Kolejny ***** udaje uczonego. Może po to byś się nie schylił, po coś innego schylasz się na sto pro. Słuchaj *****,znalazłem ten przedmiot przy jakimś wykopie w Warszawie. Przy ulicy. Dla ciebie to nic,dla mnie to coś fajnego. Dla ciebie to szrot,dla mnie kawałek historii.Nie zrozumiesz tego panie ,,uczony To forum chyba jest od tego by pomóc w identyfikacji. Widziałem prośbę o identyfikację kawałka cegły,to już cię ****** nie ruszało. Wiem ******* że należysz do kółka wzajemnej adoracji dlatego będziesz ujadać. Nie wiem, jak coś ci nie pasuje to skasuj mi to konto i ..uj. Po co ciągniesz ten temat?? Co chcesz osiągnąć?? Chcesz błysnąć?? Komuś zaimponować czy pomścić kolegę od ,,myślenia" Nie rozumiem tego. Identyfikuje się tu gorszy syf i jest spoko. Co chcesz osiągnąć kontynuując ten temat.
 9. Dziękuję Predi888. To zawsze jakiś trop. Pozdrawiam.
 10. Domyśliłem się,dłuższe myślenie mogło wywołać u ciebie utratę przytomności. Dobra już nie ważne,nie wysilaj się. Posiedzę sobie w necie i może sam to ogarnę. Bez łachy. Pozdrawiam.
 11. Uuuu cóż za fachowa wypowiedź,przebłysk inteligencji.Długo nad tym myślałeś???
×
×
 • Create New...

Important Information