Skocz do zawartości

Kot2016

Użytkownik forum
 • Zawartość

  227
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Dzięki za pomoc panowie. Erih,możesz podrzucić jakiś link gdzie znajdę fotkę podobnego wskaźnika? Staram się znaleźć cokolwiek na ten temat i nic... Niestety na razie nie mogę podać wymiarów ,,tabliczki" gdyż właściciel przedmiotów nie odbiera telefonów. Jeżeli się odezwie poproszę o przesłanie wymiarów. Pozdrawiam.
 2. Okucie pasa,czy sakwy? Przedmiot wykonany prawdopodobnie z ołowiu.
 3. Co oznacza M. P. i z czego może pochodzić ten przedmiot? Rowerowa?
 4. Prawdopodobnie krzyż.
 5. Witam,miedziana zdobiona blaszka. Wydaje mi się że cieńsza strona była w czymś zamocowana. Przypomina nóż bez uchwytu ale materiał z którego jest wykonana jest zbyt delikatna. Co do samych zdobień,mam wrażenie że widać tam krzyż i koronę,reszta słabo czytelna.
 6. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Debil to cie palcem robił i u ciebie w rodzinie debilizm jest dziedziczny.
 7. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Predi888 Nie zabrałbym tego gdybym znalazł to w innym miejscu. Lotkę znalazłem w piachu przy ulicy w Warszawie. Byłem ciekawy co to jest. Widzę że prośba o ID powoduje u niektórych buraczków dziwne reakcje. Nie wiem o co im chodzi.
 8. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  warmiak1955 za to twoja stara jest tam jest tam mile widziana.
 9. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Kolejny ***** udaje uczonego. Może po to byś się nie schylił, po coś innego schylasz się na sto pro. Słuchaj *****,znalazłem ten przedmiot przy jakimś wykopie w Warszawie. Przy ulicy. Dla ciebie to nic,dla mnie to coś fajnego. Dla ciebie to szrot,dla mnie kawałek historii.Nie zrozumiesz tego panie ,,uczony To forum chyba jest od tego by pomóc w identyfikacji. Widziałem prośbę o identyfikację kawałka cegły,to już cię ****** nie ruszało. Wiem ******* że należysz do kółka wzajemnej adoracji dlatego będziesz ujadać. Nie wiem, jak coś ci nie pasuje to skasuj mi to konto i ..uj. Po co ciągniesz ten temat?? Co chcesz osiągnąć?? Chcesz błysnąć?? Komuś zaimponować czy pomścić kolegę od ,,myślenia" Nie rozumiem tego. Identyfikuje się tu gorszy syf i jest spoko. Co chcesz osiągnąć kontynuując ten temat.
 10. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Dziękuję Predi888. To zawsze jakiś trop. Pozdrawiam.
 11. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Domyśliłem się,dłuższe myślenie mogło wywołać u ciebie utratę przytomności. Dobra już nie ważne,nie wysilaj się. Posiedzę sobie w necie i może sam to ogarnę. Bez łachy. Pozdrawiam.
 12. Kot2016

  Lotka moździerzowa

  Uuuu cóż za fachowa wypowiedź,przebłysk inteligencji.Długo nad tym myślałeś???
×

Powiadomienie o plikach cookie