Skocz do zawartości

Czy ktoś szukał w okolicach Białołeki i Nieporętu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 543
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam Panowie i Panie!!!!! Już jestem!!! Byłem na uropie nad morzem a dokładnie w Krynicy morskiej oczywiście z piszczałką. Efekty takie sobie : Sporo ciekawych łusek do Mausera, Maska niemiecka, widelce i noże, uprzęży od groma, hełm niemiecki itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam !
Przez przypadek odnalazłem adres forum podczas poszukiwań informacji o SS Viking w rejonie Modlina w 1944r. Fajnie, że przeszukujecie lasy z piszczałkami. Musze się pochwalić, że znalazłem całkiem przez przypadek w lesie między Pomiechówkiem, a Dębem Panzerfaustpatrone 40 . Na wierzchu ! Więc co takiego kryje się głębiej? ..... Cholera nie mam piszczałki - jaką kupić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie z rejonu Białołęki, może niedługo dołączę do lokalnej ekipy, a tak na marginesie, to może ktoś z Was wie o mieszkaniu do kupienia w tamtym rejonie, bo prawie wszystkie ogłoszenia są od pośredników. Będę wdzięczny za info na maila:-) Sorry Bocian za zboczenie" z tematu:-)
Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety o mieszkaniu to nic nie wiem , trzeba by sie pokręcić po osiedlu to napewno byś coś znalazł. A co do Wspólnych wypadów to zapraszamy, może niedługo powstanie na Tarchominie stała ekipa na wedrówki z piszczałką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie