Skocz do zawartości

Czy ktoś szukał w okolicach Białołeki i Nieporętu?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 543
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
1Air1, czekam na fotki;) Mam pytanie - a ktos szukal w okolicach na zach. od Radzymina? W okolicach miejscowosci Ruda, Zalbice, Borki? Trafialo sie tam cos?
Wdzieczny bedac oczekuje na odpowiedz
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Panowie mam prośbe,czy możecie mi podpowiedzieć jakieś ciekawe miejsca walk,potyczek do eksploracji na terenach zachodnich(Kostrzyn n/O,Słubice,Rzepin),może ktoś z Was tam kopał?ja dopiero zaczynam i niemam pojęcia gdzie tam kopać?wiem ze może troszke odbiegam od waszego tematu ale nie jestem zalogowany i musze w ten sposób!Pozdrawiam i czekam na odpowiedz!Jerzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,no co jest Panowie czy nikt mi nic nie podpowie?odrazu mam się zniechęcić?jeżeli cos wiecie o tych terenach to pomóżcie!z góry DZIĘKI.Jerzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Do Jerzyk5
Nie zniechęcaj się do poszukiwań.Z tego co zauważyłem większość kolegów z tego Forum dość sceptycznie podchodzi do osób które się nie logują.To po pierwsze.
Po drugie powinieneś raczej dodać nowy post na temat poszukiwań w rejonie który podałeś.
Tu jest post dotyczący poszukiwań w rejonie Warszawy.
Myślę że nie często w rejon Słubic zaglądają koledzy z Białołęki.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam Wszystkich!!! Po długiej przerwie chciałbym odświerzyć nieco temat. Więć mam do was pytanko? W opracowaniu Norberta Bączyka ,,Warszawa 1944'' temat walk pod Warszawą kończy sie na dacie 31 pażdziernika 1944. Z tego co wiem w Grudniu 1944 IV korpus SS odjechał transportem kolejowym z Modlina do Węgier pod Balaton.Związku z tym pytanko!!! Jakie jednostki zastąpiły cały iv korpus SS i na jakich pozycjach stacjonawali do 17 stycznia 1945 roku? Proszę o pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!! Po długiej przerwie chciałbym odświerzyć nieco temat. Więć mam do was pytanko? W opracowaniu Norberta Bączyka ,,Warszawa 1944'' temat walk pod Warszawą kończy sie na dacie 31 pażdziernika 1944. Z tego co wiem w Grudniu 1944 IV korpus SS odjechał transportem kolejowym z Modlina do Węgier pod Balaton.Związku z tym pytanko!!! Jakie jednostki zastąpiły cały iv korpus SS i na jakich pozycjach stacjonawali do 17 stycznia 1945 roku? Proszę o pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!! Po długiej przerwie chciałbym odświerzyć nieco temat. Więć mam do was pytanko? W opracowaniu Norberta Bączyka ,,Warszawa 1944'' temat walk pod Warszawą kończy sie na dacie 31 pażdziernika 1944. Z tego co wiem w Grudniu 1944 IV korpus SS odjechał transportem kolejowym z Modlina do Węgier pod Balaton.Związku z tym pytanko!!! Jakie jednostki zastąpiły cały iv korpus SS i na jakich pozycjach stacjonawali do 17 stycznia 1945 roku? Proszę o pomoc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
i ja sie melduje:)Szukam dalej na swoich miejscowkach z ostatnich poszukiwan ziemia dala: ruski helm, zestaw narzedzi do czyszczenia pistoletu, troche amunicji i lusek czyli ogolnie tak sobie. Ale musze stwierdzic ze po tym temacie na forum przybylo odkrytych dolkow w rejonie do tego stopnia ze lesniczy zagrodzil kazda lesna droge mocno utrudniajac dotarcie na miejscowki:(
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
wczoraj po pracy wjechalem na szybki rekonesans do lasu przed Nieporetem, minute po wjechaniu do lasu pokazal sie wisniowy Polonez na numerach z Wolomina a w srodku siedzialo dwoch panow w niebieskich koszulach z pagonami, na widok wykrywki szybko ewakuowali sie, ktos cos im zrobil??
Po wejsciu w glab lasu ok. 200m trafilem na dol po dziale/czolgu a w dolku i okolicach naliczylem 21 niezasypanych dolkow po poszukiwaczach" z lasu wycofalem sie po 20 min.
Piorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Okolice między Słupnem a Nieporętem to jest eren" w którym pracują Panie uprawiające najstarszy zawód świata.
W okolicach parkingu i wzgórza 104 jeżdżą patrole i to nie tylko Policyjne.
Przynajmniej takie informacje usłyszałem od człowieka który na tym samym parkingu serwuje kiełbaski z rożna.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie