Skocz do zawartości

Wrocławianie, prośba do Was


popcorn65

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do kolegów z Wrocławia.
Otóż dorabiam sobie w firmie która serwisuje aparaturę medyczną w związku z czym w niedzielę po południu przywiozę części do rezonansu do szpitala przy ulicy Grabiszyńskiej które będę wymieniał w poniedziałek.
I tu moja prośba...czy ktoś mógłby dać mi namiar/kontakt na jakiś w miarę rozsądny hotel/nocleg w pobliżu, który za bardzo nie zrujnowałby mojego budżetu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym parkowaniem w centrach to już wszędzie robi się problem...ale że będzie to niedziela kiela 17 więc jestem dobrej myśli:)
Fala...Wrocławia nie znam kompletnie, będę tam pierwszy raz...myślałem że to na cześć wyzwolicieli a właściwie to zdobywców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popcorn, o rzut beretem masz ulicę o nazwie Psie Budy , i też jest stara jak sam Wrocław.A jak pójdziesz dalej to ul.Antoniego dojdziesz do Włodkowica skręć w lewo i poprzez Plac Wolności przejdź koło hotelu Monopol i znowu w lewo w Świdnicką tam dojdziesz do Rynku i znowu w lewo, miniesz ratusz, pomnik Fredry i poprzez plac Solny znowu dojdziesz do Ruskiej.Taka krótka trasa powinna się nowicjuszowi w mieście spodobać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Wrocław awansował na zaszczytne pierwsze miejsce w moim rankingu na najbardziej przyjazne miasto kierowcom...matko, tam wszędzie tramwaje...z przodu tramwaj, z tyłu tramwaj i jeszcze z boku atakują...niemniej starówka i architektura zrobiły na mnie duże wrażenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie