Skocz do zawartości

akcja poszukiwacz"


predi888

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym myślicie? Osobiście jestem troszkę nerwowy ...


http://www.youtube.com/watch?v=DyaokGHcp94&feature=em-uploademail
http://www.facebook.com/robert.witwyrostkiewicz/posts/1246173752095797


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 07:12 08-11-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka ,raczej między bajki trza włożyć choć pierwszy telefon w tej sprawie dostałem ze dwa tygodnie temu ,ma być grubo ,no i pod egidą Interpolu :)
Wyro to zamieścił ale się nie ustosunkował ,podejrzewam że plota która odbijana wielokrotnie urosła to takiego właśnie rozmiaru .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktycznie już się zaczęły ,na śląsku gdzie do tej pory był względny spokój ,jest jakaś histeria,przytoczę wioskę którą moi znajomi i inni z regionu znają doskonale ,chodzi o Żarnowiec latami współpraca z miejscowymi układała się rewelacyjnie ,do czasu od 6 tygodni wiocha jest po okiem archeo mimo że nie ma żadnych stanowisk ,miejscowi pouczeni że mają dzwonić na milicję jak tylko pojawią sie chłopaki na polach ,niebiescy przyjeżdżają co rusz bo miejscowi dzwonią ,a muszą dymać aż z Olkusza a to kawał drogi ,mimo że sami nie chcą ,ale muszą,niby nic bo tylko spisują ,ale kiedy i komu ta notka będzie potrzebna ...,kiedyś padł tak Lelów ale tam to już była poszukiwawcza wolna amerykanka ,pazerność poszukiwaczy przekroczyła tam normy i za to bekliśmy wszyscy ,całkiem możliwe że Żarnowiec spotkał ten sam los ,bo wiem że ekipa co położyła Lelów ,ryła jak pogięta i tu ,a może szala się przelała po tym jak ktoś dobrał się do miejscowego kirkutu ,niestety w wielu wypadkach nie jesteśmy bez winy i sami nakręcamy to co teraz się dzieje ,choć jak pisałem wcześnie akcje poszukiwacz" raczej między bery i bojki bych wraził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja,czasem sami kręcimy sobie bat na d.. , a policja gdy dostanie zgłoszenie musi dokonać interwencji .Kilka tygodni temu miałem ,, bliskie spotkanie III - go stopnia ,, z naszą ,, władza ludową ,,
Byłem na polu-ugorze blisko drogi , pozwolenie od gospodarza ,,na gębę ,,ale było ,zatrzymał się radiowóz wysiedli panowie , zapytali co robię , co można znaleść ,wypytali o parametry sprzętu , trochę pogadaliśmy no i odjechali.Szczerze mówiąc skóra ścierpła ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią do Ciebie per kameraden" bo czują, że Ty persona jesteś...
Nie każdy kotkiem, z piskiem gąsienic, pod hipermarket zajeżdża.

A Ja,ja, gut..." to zapamiętali z tych filmów, które wieczorem razem oglądacie.

Moi, dla odmiany coś w stylu Nicht schissen..." Bruner...", itp...


PS Ci u Bjara, w ziemiance, to wciąż Nu, pogodi" powtarzają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zadzwoniłem na policje (mam jednego w rodzinie) i oto co mi powiedział:
- Żadnej akcji nie ma i jak żyje to o czymś takim nie słyszał (czasami łażą po giełdach staroci i zawijają co mniej rozgarniętych handlarzy co trzymają zapalniki na polówkach wyłożone)
- W celu przeszukania kwadratu muszą mieć nakaz z ten zostanie wydany tylko jeśli człowieka złapali za rękę, albo mają cynk w wiarygodnego źródła (niestety nie wiem co to wiarygodne źródło")
- na łuskę z niezbitą spłonką to nawet nie patrzą bo ekspertyza jednej to podobno 200pln kosztuje
- na kawałek rury z resztką zamka też nie patrzą bo ekspertyza rusznikarza to tez kilka stówek

Można spać spokojnie jeśli się nie jest grubą rybą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa...

a kawałek rury z resztką zamka też nie patrzą bo ekspertyza rusznikarza to tez kilka stówek"

- no i? Przecież oni na nie płacą tych kosztów z własnej kieszeni. Na komendzie ściepę robią na eksperta"?

można spać spokojnie jeśli się nie jest grubą rybą"

- no jak na razie, to zawijają właśnie samych leszczy, którzy wychodzą w niedzielę na godzinkę pozbierać z pól kopiejki i boratynki. Jakoś tych mega handlarzy zabytkami nie widać w policyjnych rękach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tych mega handlarzy zabytkami nie widać w policyjnych rękach."

ty się bjarson tak nie martw... ciebie i Jacola, jako znanych w całym socjalistycznym (i nie tylko) świecie handlarzy szpejem pancernym - w tym bardzo rzadkich części od panzerkampfawegena DT ausf 75 - rach-ciach mogą zapuszkować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i? Przecież oni na nie płacą tych kosztów z własnej kieszeni"
Wbrew pozorom oglądają jednak pieniądze przed ich wyrzuceniem w błoto. Za wydanie kilkuset PLN żeby udowodnić coś tak jednak błahego można podłapać w końcu zarzut o niegospodarność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie